Voleybol Plus

Galatasaray’da yeni transferlerin imza töreni gerçekleşti

Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımı’nın yeni transferlerinin imza töreni, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’ndaki Basın Toplantı Odası’nda gerçekleşti.

İmza törenine Galatasaray Voleybol Takımları İdari Menajeri Neslihan Turan, Galatasaray Kadın Voleybol Takım Menajeri Asuman Baş, sözleşme yenilenen İlkin Aydın ile yeni transferler Ayçin Akyol, Fulden Ural, Karmen Aksoy ve Nazlı Eda Kafkas katıldı.

İmza törenini, Galatasaray Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Eray Yazgan, Galatasaray Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Cibara ve İsmail Sarıkaya ile Galatasaray eski Yönetim Kurulu Üyelerinden Turhan Özen de takip etti.

Yeni transferlerin imza töreni, Galatasaray Voleybol Takımları İdari Menajeri Neslihan Turan’ın konuşmasıyla başladı.

Neslihan Turan, şu ifadeleri kullandı:

“Sayın Yönetim Kurulu Üyelerimiz, değerli misafirlerimiz hoş geldiniz. Bugün şubemiz adına 5 önemli sporcunun imza törenini gerçekleştiriyoruz. Bizim için çok önemli dakikalar. Eminim sporcularımız için de aynı duygular geçerlidir. Zorlu bir sezon bizi bekliyor. Umarım güzel anılar ve kazanılan güzel maçlar biriktirebiliriz. Kulübümüz adına tüm sporculara hoş geldin diyorum.”

Genç ve dinamik bir ekip kurduklarını belirten Kadın Voleybol Takım Menajeri Asuman Baş ise “Değerli Yönetim Kurulu Üyelerimiz, sporcularımız ve ailelerimiz hepiniz hoş geldiniz. Bu sene Galatasaray HDI Sigorta olarak mevcut tecrübeli sporcularımızın yanına genç, dinamik bir ekip daha ekliyoruz. Milli takım oyuncuları aynı zamanda da tecrübeli oyuncular. Biz takımımıza çok güveniyoruz. Zorlu bir süreç olacak. Geç başlayacak ve geç bitecek sezon. Hafta içi, hafta sonu oynayacağımız bir sezon. Bütün ekibime sakatlıksız, başarılı bir sezon diliyorum.” ifadelerini kullandı.

3 yıllık yeni sözleşmeye imza atan İlkin Aydın, “Galatasaray gibi büyük bir camianın sporcusu olmaktan gurur duyuyorum. Umarım bu sezon da herkes için başarılarla dolu, güzel anılar biriktirdiğimiz bir sezon olur. Tabii ki taraftarımızı da yanımızda tam destek istiyoruz. Umarım onlarla da güzel bir sezonu tamamlarız.” şeklinde konuştu.

Galatasaray ile 2 yıllık sözleşme imzalayan genç orta oyuncu Ayçin Akyol ise şu ifadeleri kullandı:

“Galatasaray gibi büyük bir camianın parçası olduğum için inanılmaz mutlu ve gururluyum. Bu beni çok heyecanlandırıyor. Umuyorum ki bu sezon ve önümüzdeki sezonda birlikte çok güzel işler başaracağımıza, çok güzel başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Beni çok güzel bir şekilde karşılayan, mesaj atan tüm Galatasaray taraftarına çok teşekkür ediyorum. Tüm sezon boyunca desteklerini bizden esirgememelerini rica ediyorum. Her zaman birlikte daha güçlüyüz.”

1 yıllık sözleşmeye imza atan tecrübeli smaçör Fulden Ural da “Öncelikle böyle büyük bir camiada olduğum için çok mutluyum. Umarım bir sezon hedeflerimizin hepsine ulaşırız. Taraftarımızın desteğini bekliyoruz. Herkese mutlu, sağlıklı, güzel bir sezon diliyorum.” dedi.

Kiralık olarak Galatasaray’a katılan genç orta oyuncu Karmen Aksoy, “Galatasaray camiasına katıldığım için çok mutluyum öncelikle. En çok da Galatasaray taraftarının önünde oynayacağım için çok mutluyum. Bütün takım arkadaşlarıma sağlıklı bir sezon geçirmeyi diliyorum.” ifadelerini kullandı.  

Sarı-kırmızılılarla 1 yıllık sözleşme imzalayan genç pasör Nazlı Eda Kafkas ise şunları söyledi:

“Herkese merhaba. Böyle büyük bir camianın ve ailenin bir parçası olmak gerçekten çok gurur verici benim için. Tüm takım arkadaşlarıma sağlıklı ve başarılı bir sezon diliyorum.”

İmza töreni, imzaların atılması ve toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

İlgili Haberler

TVF Spor Lisesi Öğrencileri’ne AXA Sigorta ve P&G’den burs desteği

admin

Galatasaray altyapısına güveniyor

admin

Yeşilyurt Spor Salonu yenilendi

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası