Voleybol Plus

Galatasaray’da imzalar atıldı

Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımı, Alesia Rıkhliuk, Anthi Vasilantonaki, Gizem Karadayı ve Derya Çayırgan ile imza töreni gerçekleştirdi.

İmza töreni öncesi Başkan Mustafa Cengiz, oyuncuları makamında ağırladı.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu Basın Toplantı Odası’nda düzenlenen imza törenine Voleybol Şubesinden sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Okan Böke, Galatasaray Spor Kulübü Muhasıp Üyesi Dorukhan Acar ve Takım Menajeri Nihan Güneyligil katıldı.

Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımı, Alesia Rıkhliuk ile 2 yıl, Anthi Vasilantonaki ile 1 yıllık sözleşme imzalarken, Gizem Karadayı ile de 2 yıllık sözleşme yeniledi. Derya Çayırgan’ın ise 2 yıllık sözleşmesi bulunuyor.

İmza töreninde konuşan Voleybol Şubesinden sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Okan Böke, “Galatasaray’ın yeni oyuncuları Alesia Rıkhliuk, Anthi Vasilantonaki, kontratını uzattığımız Kaptan Gizem ve yeni katılan Derya’nın imza töreni için buradayız. Biz bu sene transferlere esasında çok önceden başladık, bitirdik ama bazı ilkeler doğrultusunda açıklamayı sona bıraktık. Kızlarımızın çoğunun Milli Takımda görevleri devam ediyor. Sağ olsunlar izin alıp geldiler. Biz de bu vesile ile hem onları size tanıtalım hem de yeni sezonda kurduğumuz takımın bazı detaylarını verelim istedik. Birkaç gün önce Nihan da Galatasaray Televizyonu’nda aidiyet duygusu olan insanlarla bizim takım kurduğumuzu, bunun birinci önceliğimiz olduğunu söyledi. Biz de bu yolda transferlerimizi gerçekleştirdik. Geçen seneki iskeletimizi koruyarak, birkaç takviyeyle bizden ayrılan arkadaşlarımızın yerini doldurarak, önümüzdeki sene için inşallah iyi bir hazırlık dönemi geçirerek umutla bakmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Galatasaray Spor Kulübü Muhasıp Üyesi Dorukhan Acar, “Bizim Galatasaray markasını ve logosunu taşıyan bütün şubelerde liderlik hedefimiz her zaman sürüyor. O doğrultuda bütün şubelerde hem maddi hem manevi elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Bu da güzel bir sezonun startı olsun her şubemiz ve voleybol için. Burada olmaktan da çok keyif alıyoruz şu an.” şeklinde konuştu.

Takım Menajeri Nihan Güneyligil ise şu ifadeleri kullandı.

“Burada bizimle beraber olduğunuz için teşekkür ediyoruz. Yeni gelen arkadaşlarımıza, bizimle devam etmeye karar veren takım kaptanımıza, her birine başarılar diliyorum ve teşekkür ediyorum. Güzel bir sezon olacak. Heyecanla ve umutla Ağustos – Eylül ayının gelmesini bekliyorum kendi adıma.”

Galatasaray ile 2 yıl sözleşme uzatan takım kaptanı Gizem Karadayı, “Tekrar burada olduğum için çok mutluyum. Bu güzel ailenin bir parçası olmaktan her zaman gurur duyuyorum. İnşallah güzel bir sezon olacak.” ifadelerini kullandı.

Tekrar Galatasaray Spor Kulübü’ne döndüğü için çok mutlu olduğunu dile getiren Derya Çayırgan ise, “Başarılı, kazasız ve belasız bir sezon olmasını diliyorum.” dedi.

Yeni transferlerden Alesia Rıkhliuk, “Öncelikle böyle büyük bir kulübe geldiğimden dolayı çok mutluyum. Bu kulübün formasını giyeceğimden dolayı çok büyük bir onur duyuyorum. Tabii ki takımın başarısı için çabalayacağım. Takımın daha ileri gitmesi için elimden gelen her şeyi yapacağım.” şeklinde konuştu.

Bir diğer transfer Anthi Vasilantonaki ise şu ifadeleri kullandı:

“Galatasaray’a geldiğim için çok mutluyum. Galatasaray forması giymek için sabırsızlanıyorum. Galatasaray’ın başarılarına katkı sağlamak istiyorum. Şimdiden ne kadar büyük bir kulüp olduğunu kendi gözlerimle görebiliyorum.”

 

İlgili Haberler

Resmiye Çakmak, Nilüfer Bld.’de

admin

Kuzeyboru’ya yeni antrenör: Suphi Doğancı

admin

Luis Vidal Allen Serrano Galatasaray’da

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası