Voleybol Plus

Galatasaray’da hedef Şampiyonlar Ligi!

Galatasaray Voleybol Şubesi Sportif Direktörü Şükrü Yengil ve Takım Menajeri Nihan Güneyligil, yeni sezon öncesi Galatasaray TV’den Merve Ergü’nün sorularını yanıtladı.

Voleybol Şubesi Sportif Direktörü Şükrü Yengil ve Takım Menajeri Nihan Güneyligil’in açıklamaları şöyle:

ŞÜKRÜ YENGİL

“Bayan takımımız bu yıl Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edecek. Erkeklerimizi bu yıl daha da gençleştirdik. Kendimize daha iyi hedefler koyduk. Bayanlarda çıta Şampiyonlar Ligi. Bundan sonra Şampiyonlar Ligi altı olsun istemiyoruz. Bizim birinci hedefimiz Şampiyonlar Ligi. Galatasaray ilk 4’e kalırsa bu bizim için sürpriz olmaz. Birincilik ve ikincilik ise maçların durumuna göre belli olacak. Takım olarak tek hedefimiz Galatasaray’ı en iyi yerlere taşıyabilmek.”

NİHAN GÜNEYLİGİL

“Heyecanlıyım, bu yıl benim için başka bir başlangıç oluyor. Bugün resmi olarak ilk buluşmamızı gerçekleştirdik. Pazartesi yeni sezona başlıyoruz. Çok heyecanlıyım hem arkadaşlarım adına hem de kendim için. Şimdiden tüm ekibe başarılar diliyorum.”

İlgili Haberler

Türk Hava Yolları, Çukurova Bld. Adana Demirspor’u konuk ediyor

admin

İlk günün kazananları Fenerbahçe&Targoviste

admin

Naz Aydemir Akyol, VakıfBank’ta kaldı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası