Voleybol Plus

Galatasaray Voleybol Şubesi ve taraftarlar panelde buluştu

Galatasaray Bayan ve Erkek Voleybol Takımı oyuncuları ile teknik kadro. Galatasaray Park Taç Spor Tesisleri’nde düzenlenen panelde taraftarlarla bir araya geldi.

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Okan Böke’nin de yer aldığı panelde taraftarlar oyunculara sorular yöneltti.

Organizasyon sonrası Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Okan Böke, Galatasaray Televizyonu’ndan Merve Ergü’ye açıklamalarda bulundu.

Bir ilki gerçekleştirdiklerini belirten Okan Böke, “Taraftarlarımız, takımımız, hocalarımız zaten biz bir bütünüz ama küçük bir bütünüz. Keşke daha büyük bir bütün olsak. Bugün herkes içindeki soruları sordu. Hatta Ataman hoca sosyal medyadan gelen sorulara cevap verdi. Biz bir yola baş koyduk. Elimizden gelenin en iyisiyle, en iyi kurduğumuza inandığımız kadroyla yola devam ediyoruz. Gerisi onlarda ve oyuncularda. Ben sadece yardımcıyım.” şeklinde konuştu.

Galatasaray Erkek Voleybol Takımı Başantrenörü Nedim Özbey, organizasyonla ilgili olarak “Samimi bir toplantı oldu. Çok candan bizi destekleyen bir grup. Buraya alabildiğimiz kadar 10-12 kişi vardı. İlk olmasından dolayı bir heyecan duyduk. Karşılıklı soru – cevap güzel oldu. Çok katkısı olduğunu düşünüyorum. İçlerinden geldiği gibi sordular biz de cevap verdik. Okan Böke’den rica ettik devamını istiyoruz dedik. Daha kapsamlı olacak.” ifadelerini kullandı.

Galatasaray HDI Sigorta Bayan Voleybol Takımı Başantrenörü Ataman Güneyligil ise sözlerini şöyle sürdürdü:

“Güzel bir organizasyon oldu. İleride daha kalabalık belki tribünleri doldurarak bir panel yapabiliriz. Yine bu şekilde soru – cevap. Biz şeffaf bir branşız Galatasaray Voleybol olarak. Okan Beyi sosyal medyadan takip ediyorsanız; kendisine gelen sorulara elinden geldiğince yanıt verdiğini de görürsünüz. Bizim her şeyimiz açık. Gelen bütün taraftarlarımız istediği her şeyi sorabilir. Hatta yanlış gördükleri şeyleri de yüzümüze söyleyebilirler. Tabii bunun belli bir saygı ve sevgi çerçevesinde olması gerekiyor. Biz herkese her şeyimizi açmaya hazırız. Yeter ki Galatasaray taraftarı desteğini esirgemesin.”

Keyifli anlara sahne olan buluşma fotoğraf çekimin ardından sona erdi.

İlgili Haberler

Filenin Sultanları basınla bir araya geldi

admin

İlhami Şenyurt’tan veda

admin

Hande Baladın’a tehdit davasına yeni gelişme

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası