Voleybol Plus

Galatasaray Midi Kız ve Küçük Kız Takımları, Başkan Dursun Özbek’i ziyaret etti

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek, Türkiye 3.’sü Midi Kız ve Küçük Kız Voleybol Takımı oyuncularını ağırladı.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Global Stadyumu’nda gerçekleşen ziyarete Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Cibara ve Galatasaray Voleybol Altyapı Menajeri Ahmet Reşat Arığ da katıldı.

Galatasaray Başkanı Dursun Aydın Özbek ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Cibara, ziyaretin ardından Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Başkan Özbek, “Bu seneki şampiyonluklar, alınan dereceler son derece önemli. Cumhuriyetin 100. yılı. Galatasaray, Cumhuriyetin 100’üdür. Hem profesyonel hem de amatör seviyede başarıyla bu seneyi tamamlayacağız inşallah. Genç kardeşlerime, hocalarıma çok teşekkür ediyorum. Bu kupaların değeri çok yüksek. Altyapıdan gelen, kendi yetiştirdiğimiz oyuncularımız böyle bir başarı sağladığı zaman biz çok memnun oluyoruz. Çünkü bu manada yetiştirici bir kulübüz. Başarıları bizi gururlandırıyor. Hepsine çok teşekkür ediyorum, gözlerinden öpüyorum. Hocalarıma teşekkür ediyorum. Yöneticimiz Mehmet kardeşime teşekkür ediyorum, o da büyük emek sarf ediyor. Sağ olsunlar, var olsunlar Galatasaray’ın yüzünü hep ak çıkarıyorlar.” ifadelerini kullandı. 

Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Cibara ise şunları söyledi:

“Galatasarayımızın geleceği, şubemizin geleceği bu gençlerimiz. Yeni bir yapılanmaya gittik, komple kadroyu değiştirdik. İdari kadroda birtakım ilavelerde bulunduk. Onların katkıları da aynı hocalarımızınki gibi çok değerli bizim için. Bir takım halinde aynı başarılara ulaşmak için el birliğiyle çalışıyoruz.”

Midi Kız ve Küçük Kız Voleybol Takımı oyuncuları daha sonra Stadyum müzesini gezdi ve Divan Kurulu Başkanı A. Aykutalp Derkan ile bir araya geldi.

İlgili Haberler

Altınözü Kaymakamlığı Gençlik, Mithatpaşa maçına hazırlanıyor

admin

Altyapılarda 3 kategoride şampiyon Ziraat Bankkart

admin

Ziraat’li Gençler şampiyonluğu alışkanlık haline getirdi

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası