Voleybol Plus

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı sezon açılış yemeğinde buluştu

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı, yeni sezona merhaba yemeğinde bir araya geldi.

Galatasaray Adası’nda düzenlenen organizasyona Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Cibara ve Lara Yılmaz, Takım Menajeri Mehmetcan Şamlı, Teknik ve İdari Kadro ile oyuncular katıldı.

Yemeğin ardından Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Cibara, Takım Menajeri Mehmet Can Şamlı, Yardımcı Antrenör Hüseyin Gültekin ile oyuncular Burak Güngör, Oğuzhan Karasu, Jan Zimmermann ve Nikola Mijailovic, Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu. 

Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Cibara şu ifadeleri kullandı:

“Erkek takımından bu sene çok ümitliyiz, kadın takımımızda olduğu gibi. Voleybolda bu sene Galatasaray’ın ismini koyu harflerle yazdıracağı bir yıl olacak. Hem Avrupa’da hem Türkiye’de çok ciddi kıran kırana maçlar olacak. Zaten üst düzey bir ligde oynuyoruz. Bunun da bilincindeyiz. Bu sene taraftarlarımıza çok daha iyi bir takım seyrettireceğiz. Galatasaray Adası ekibi Kenan Bey’in liderliğinde çok iyi hazırlanıyorlar. Her gelişimizde memnun kalıyoruz. Onlara ayrıca teşekkür ediyoruz. Şu anda takımda iki yabancımız var. Ben de onlara Galatasaray aidiyetinin, Galatasaray’daki atmosferin ne olduğunu her gün daha fazla anlayacaklarını söyledim. Diğer yabancı oyuncularımızı da bekliyoruz. Özellikle Türkiye Kupası’nda. Talihsiz bir zamanlama oldu. Bizim grubumuzda bizden başka milli takımlarda oyuncusu olan takım olmadığı için onlar tam kadro oynayacaklar. Biz ilk 6’da 4-5 oyuncumuzdan yoksun oynayacağız. Yine iddialıyız gruptan birinci çıkacağız.”

Takım Menajeri Mehmet Can Şamlı, “Bu hafta antrenmanlarımıza başladık. Sezon açılış yemeğinde bir aradayız. Yabancı sporcularımız da burada. Buraya inanamadılar, burası gerçekten ada mı diye sordular. Bu tarz yemekler yabancıların adaptasyonunu sağlamak için iyi oluyor. Çalışmalarımız da iyi gidiyor. Çok mutluyuz burada olduğumuz için.” şeklinde konuştu.

Yardımcı Antrenör Hüseyin Gültekin ise şunları söyledi:

“Dört gün oldu yeni sezon antrenmanlarına başlayalı. Yönetimimiz sağ olsun bize Galatasaray Adası’nda sezon açılış yemeği organize etti. Bu bir birliktelik yemeği. Yeni kurulan oyuncu ve teknik kadronun kaynaşması için bu tarz yemekler birleştirici oluyor. Kendi evimizde, kendi adamızdayız.”

Oyuncuların açıklamaları ise şöyle:

Burak Güngör: “Zorlu bir sezona başlangıç yapacağız. Başkanımıza teşekkür ediyorum böyle bir yemekte bizi bir araya getirdi. Sezona güzel bir açılış yapacağız.”

Oğuzhan Karasu: “Ben ilk kez geldim buraya. İnanılmaz güzel manzara. Geldiğimizden beri etrafa bakmaktan konsantre olamadım. Daha nice güzel etkinlikler yaparız inşallah burada.”

Jan Zimmermann: “Öncelikle burada olduğum için çok mutluyum. Galatasaray çok köklü bir kulüp. Böyle bir kulüpte oynamak benim için gurur verici. Burada güzel başarılara imza atmak istiyorum. Ada gerçekten çok özel bir yer bence. İstanbul tamamen farklı bir kültüre sahip. Ben de merak ediyorum o kültürü tanımayı istiyorum bir an önce.”

Nikola Mijailovic: “Çok mutluyum böyle köklü ve büyük bir kulüpte oynadığım için. Türkiye’ye geldiğim andan beri de çok güzel şeyler duydum. Her şey burada çok güzel, inşallah böyle devam eder. Taraftarımızı maçlara bekliyoruz. Onları televizyondan görmüştüm, canlı olarak da görmek istiyorum. Umarım onlarla çok maç kazanırız. Bir kulübün böyle bir adaya sahip olması gerçekten çok özel bir şey. Burada yemekte buluşmamızı sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Çok fantastik bir yer.”

İlgili Haberler

Anna Nicoletti: Vodafone Sultanlar Ligi çok güçlü

admin

THY’de tüm testler negatif

admin

Osmangazi’de şampiyon Zabıta Müdürlüğü

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası