Voleybol Plus

Galatasaray Altyapı Takımları’ndan ziyaret:

Galatasaray Küçük ve Yıldız Kız Voleybol Takımları, Galatasaray Stadyum Müzesi’ni ziyaret etti.

Antrenörler Mahir Toptaş ve Mücahit Çavdar ile oyuncular, Galatasaray Spor Kulübü’nün tarihine ilişkin bilgiler alırken, müzede yer alan kupalarla da fotoğraf çektirdi. Galatasaray tarihini anlatan kısa filmi izledikten sonra stat turu da gerçekleştiren takımlar, gezinin ardından Galatasaray Spor Kulübü Voleyboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Okan Böke ile biraraya geldi.

Galatasaray Televizyonu’ndan Merve Ergü’ye açıklamalarda bulunan Okan Böke, “Her şeyden önce kızlarımızla gurur duyuyoruz. Erkeklerimizle de tabii ki. Müzemizi ziyaret ettiler bugün. Galatasaraylılığı gördüler. Gurur duyuyoruz onlarla. Çok başarılı ve tertemiz çocuklar. Alt liglerde şampiyon oldukları gibi ileride Galatasaray’ı emanet edebileceğimiz nesil olduklarını düşünüyorum kızlarımızın. İçinde bulunduğumuz mali koşullar, Türkiye’nin ekonomik koşulları ve Galatasaray’ın spordaki konumu nedeniyle bence alttan yetiştirip A takıma çıkarmak ve kendi öz oyuncularınla oynamak gerekiyor. Biz yavaş yavaş bunların temellerini atıyoruz. Bu sene A takımlarımızda 2 yabancıya indirdik. Ben bugün bu kızların gözlerine baktığımda tek ideallerinin Galatasaray’da A takımda oynamak olduğunu görüyorum. Başaracaklarına da yüzde yüz eminim. Çok iyi hocalara emanet ettik çocukları. Spor tabii ki önemli ama eğitimlerini de aksatmamaları lazım. Hepsinin takipçisi olacağız. Onların bir babaları da biz sayılırız. Gurur duyuyoruz hepsiyle. İnşallah daha nice başarıları göreceğiz. Tek umudum bizim önümüzdeki 3 sene içerisinde ya da başkalarının yöneticiliğinde bu çocuklarımızı A takımımıza emanet etmek olur. Bu da bizim en büyük gururumuz olur. Ben bunu başaracağımızdan eminim” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler

Ali Peçen’den gençlerin gelişimlerine destek için bulunmaz fırsat!

admin

Ziraat’li Gençler şampiyonluğu alışkanlık haline getirdi

admin

Halkbank, Ayşe Abla’yı şampiyon yaptı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası