Voleybol Plus

Galatasaral Erkek Takımı oyuncularından açıklamalar

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı’nın yeni transferleri Hüseyin Koç, Zbigniew Bartman ve Samuel Tuia ile Kaptan Can Ayvazoğlu Galatasaray TV’den Merve Ergü’nün sorularını yanıltladı.

Bu yıl hem oyuncu hem de sportif menajer olarak görev almaktan dolayı onur ve mutluluk duyduğunu belirten Kaptan Can Ayvazoğlu, hedeflerinin Balkan Kupası’nı alarak Challenge Kupası’na geçmek istediklerinin de altını çizdi.

GÖREVİ SEVE SEVE KABUL ETTİM

“Sağlık kontrolünden ve bireysel testlerden geçtik. Yaz döneminde de çalıştık. Hızlı bir şekilde çalışmalarımızı sürüyoruz. Ekim ayında Balkan Kupası’nda mücadele edeceğiz. Oradan birincilikle Challenge Kupası’na geçmek istiyoruz. Sportif menajerlik görevi benim için büyük bir mutluluk ve onur. Başkanımız bana sorduğunda seve seve kabul ettim. Yavaş yavaş adapte olacağız. Başkanımıza da söyledim nerede bırakmamı isterlerse orada bırakırım.”

Galatasaray HDI Sigorta’nın yeni transferi ve kaptanı Hüseyin Koç, “Benim için onur ve gurur Galatasaray’da olmak” şeklinde konuştu.

Tecrübeli oyuncu Hüseyin Koç’un açıklamaları şu şekilde:

GENÇLERDEN DAHA HEYECANLIYIM

“Ben çocukluğumdan beri Galatasaray’ın başarılarıyla büyüdüm. Daha önce birkaç kez transfer çalışması oldu ama bir türlü şartlar eşit olmadı. Benim için bu yaşta gelmek kısmetmiş. Heyecanlıyım hatta gençlerden daha heyecanlıyım. Şimdiden taraftarlarımızın desteğiyle nasıl maçlar oynayacağımızı düşünüyorum. Beklentilerim çok yüksek. Büyük bir camiaya geldim, inşallah herkesin beklentilerini ben karşılarım. Benim beklentilerimi zaten karşılıyor Galatasaray.

Yaklaşık 25 gündür çalışıyoruz.Bizim görevimiz Galatasaray Erkek Voleybol Takımı’nı daha yukarılara taşımak. Bizim amacımız kazanmak, çok daha iyi oynayabileceğini kanıtlamak istiyoruz. 1 ay sonra Balkan Kupası var. Kupayı kazanmak istiyoruz. Bu sene lig çok zor. En büyük desteğimiz taraftarlarımız. Ben kariyerimde bütün kupaları kazandım. Kazandığım takımlardaki taraftarlar hiç bu kadar büyük olmadı. Her şey çok güzel olacak.”

Galatasaray HDI Sigorta’nın bir diğer transferi Zbigniew Bartman, Galatasaray’da olmaktan dolayı çok memnun olduğunu vurguladı. Bartman’ın açıklamaları şöyle:

“Büyük bir tarihe sahip bir kulübün parçası olmak çok önemli bir şey benim için. Türkiye’ye döndüğümden dolayı da çok mutluyum. Kendimden ve sezondan beklediğim Galatasaray Erkek Voleybol Takımı’nın en ihtişamlı dönemine tüm kupaları aldığı günlere geri dönmek ve bunun bir parçası olabilmek. Galatasaray taraftarlarıyla ve takım arkadaşlarımla muhteşem bir sezon geçirmeyi bekliyorum.”

Galatasaray HDI Sigorta’ya bir yıl aradan sonra geri dönen Samuel Tuia ise, “Takım olarak birçok hedefimiz var. Her şeyden önce aynı yönde ilerleyen bir takım olmak. Benim şahsi hedefim o takım ruhunu hissetmek. Mücadele ettiğimiz kupalarda Galatasaray armasına yakışır bir şekilde performans sergilemek. Takıma çok güveniyorum. Hedeflerimiz konusunda da oldukça iyimserim.” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler

Galatasaray-İnegöl Bld. biletleri satışta

admin

TJ Sanders: Şampiyon kadro ile başarı aramak istedim

admin

Ziraat Bankası, Benitez’i yolladı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası