Voleybol Plus

Filenin Sultanlarına Hacettepe Üniversitesi’nden Onur Ödülü

A Milli Kadın Voleybol Takımı, Hacettepe Üniversitesi tarafından bu sene dördüncüsü düzenlenen Kristal Geyik Ödülleri’nde Onur Ödülü’ne layık görüldü.

Hacettepe Üniversitesi Tunçalp Özgen Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen ödül törenine; TVF Genel Sekreteri Av. Nihal İşçi katıldı. Filenin Sultanları adına ödülü takdim alan TVF Genel Sekreteri Av. Nihal İşçi, teşekkür konuşmasında şunları söyledi:

“Salona girdiğim andan itibaren sizlerin enerjisi beni çok mutlu etti. Milli Takımımız geçtiğimiz yıl çok yoğun bir sezon geçirdi. Milletler Ligi’yle başlayan sezon, Tokyo Olimpiyatları ve Avrupa Şampiyonası ile devam etti. Bu yaz takımımız Milletler Ligi grup etabı karşılaşmalarını Ankara’da oynayacak. Sizleri, Filenin Sultanlarını desteklemek için tribünlere bekliyoruz. A Milli Kadın Voleybol Takımımızı bu ödüle layık gördüğünüz için teşekkür ediyorum.”

Hacettepe Üniversitesi ilk kez 2018 yılında; Hacettepe Üniversitesi öğrencilerinin kullandıkları oylar sonucunda sektördeki en başarılı şirket veya kişileri seçip bu şirket veya kişileri Hacettepe Üniversitesi öğrencileri ile bir araya getirmek amacıyla “Kristal Geyik Ödülleri” etkinliğini organize etmiştir. 2021 yılında üçüncü kez gerçekleşen bu etkinlik yenilikçi, gelişmeye açık ve interaktif olmasından dalayı öğrenciler tarafından büyük bir ilgi görmektedir.

İlgili Haberler

İşitme Engelliler Türkiye Şampiyonası başladı

admin

Necla Esepaşa Güçlü, Shining Stars’a konuk oluyor

admin

Osmaniye’de kurumlar arası voleybol turnuvası sona erdi

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası