Voleybol Plus

Filenin Sultanları’na Avrupa Şampiyonası Şarkısı

23 Ağustos – 8 Eylül tarihlerinde oynanacak 2019 CEV Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası’nda (EuroVolley) mücadele edecek milli takımımıza Avrupa Şampiyonası Şarkısı hazırlandı.
Ülkemizin ev sahipliği yapacağı turnuvada şampiyonluk için sahaya çıkacak Filenin Sultanları’nın turnuva sloganı “Doğanda Var”ın da sözlerinde geçtiği Milli Takım Şarkısının adı “Filenin Sultanları”.
‘Filenin Sultanları’ adıyla yayımlanan parça, Milli Takım seyircisi ile A Milli Kadın Voleybol Takımımız arasındaki birliği temsil ediyor.  Milli Takımın resmi sponsoru AXA Sigorta tarafından hazırlanan A Milli Kadın Voleybol Takımı Turnuva Şarkısı için yine AXA Sigorta tarafından bir klip de hazırlandı.
A Milli Kadın Voleybol Takımı turnuva şarkısı için hazırlanan klipte, geleceğin “Filenin Sultanları” olarak milli formayı giyecek, 2019 Avrupa Şampiyonu olan U16 Kız Voleybol Milli Takımı oyuncularımız yer aldı.
Geçmişten günümüze Filenin Sultanları’nın hikayesini, taraftarın gözünde yaşattığı değerleri, Türk Kadınının mücadele gücünü ve yapabileceklerinin sınırı olmadığını anlatan A Milli Kadın Voleybol Takımımızın turnuva şarkısı “Filenin Sultanları’nın sözleri şu şekilde:

“Önümüzde kupalar, arkanızda milyonlar

Dar gelir coşkumuza bütün salonlar

Filenin Sultanları inanır her maçı alır, pes etmeyi bilmez ayakta kalır

Oooo Filenin Sultanları vuruyor smaçları, kazanıyor maçları!

Oooo Filenin Sultanları tarihin yazarları, alacak kupaları!

Nereye gitsen taşırız bayrağımızı, siz vurunca ölçülmez topların hızı

Yaparsınız biliriz ne isterseniz, Ay yıldızlı gururla hep sizinleyiz.

Oooo Filenin Sultanları vuruyor smaçları, kazanıyor maçları!

Oooo Filenin Sultanları tarihin yazarları alacak kupaları!”

İlgili Haberler

U23 Erkek Milliler, Mısır’a kaybetti

admin

U17 Erkek milliler galibiyetle başladı

admin

Sultanlar, Grand Prix’i galibiyetle noktaladı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası