Voleybol Plus

Filenin Sultanları, Bulgaristan maçına hazırlanıyor

A Kadın Milli Takımımızın kaptanı Eda Erdem Dündar ve Ebrar Karakurt, Avrupa Şampiyonası’nda yarın oynayacağımız Bulgaristan maçı öncesi, geride kalan iki mücadeledeki performansımızı ve rakiplerimiz hakkındaki görüşlerini dile getirdi.
Sözlerine organizasyonla ilgili düşünceleriyle başlayan kaptan Eda Erdem Dündar şunları söyledi: “Turnuvanın başından itibaren inanılmaz bir destek var. Federasyonumuz çok güzel bir organizasyona imza atıyor. Gerek açılış seremonisi gerek Ankara Spor Salonu’ndaki ilgi, çalışanların özverisi şimdiye kadar muhteşemdi. Avrupa Şampiyonası’nı en iyi şekilde organize ettiğimizi düşünüyorum. İlk gün Yunanistan’a karşı iyi servis atıp güzel bir mücadele ortaya koyduk. Finlandiya mücadelesinde ise rakibimiz neredeyse hiç hata yapmadı ve çok iyi servis atarak bizi hataya zorladı. Yine de mücadeleden kopmadık ve final setine gitse de kazanmayı bildik. Bu yüzden mutluyum. Bugün yaptığımız antrenmanla Bulgaristan maçı için hazırlıklarımızı sürdürüyoruz.
Daha sonrasında Fransa ve son Avrupa ve dünya şampiyonu Sırbistan ile oynayacağız. Fransa genç bir jenerasyonla burada, açılış maçında iyi bir oyun ortaya koydular ama dün kaybettiler. Rakibimizi inceleyeceğiz, o maçı da üç puanla bitirmemiz gerekiyor. Sırbistan maçımız ise gruptaki en son ve en zorlu maç. İnanıyorum ki salon o gün tamamen dolu olacak ve biz sahada “Filenin Sultanları” olarak elimizden geleni yapıp mücadeleyi kazanmaya çalışacağız.”

İlgili Haberler

Eda, Ebrar ve Guidetti’den Çin Maçı Değerlendirmesi

admin

U23 Dünya Şampiyonası’na galibiyetle başladık

admin

Genç Bayan Milliler galibiyetle başladı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası