Voleybol Plus

Ferhat Akbaş, yine CEV Komisyonuna aday gösterildi

Türk başantrenör Ferhat Akbaş, CEV Antrenörler Komisyonu’na ikinci kez aday gösterildi. Chemik Police’i çalıştıran Akbaş, dört yıldır görev aldığı antrenörler komisyonunda bir kez daha adaylar arasında yer aldı. Komisyonun şu anki başkanlığını Fransız Philippe Blain yaparken, komisyon sekreteri görevinde ise Danimarkalı Thomas Bro-Rasmussen bulunuyor. Komisyon üyeleri 26 Ekim 2020’de Rusya’nın başkenti Moskova’daki CEV Genel Kurulu’nda seçilecek.

CEV Antrenörler Komisyonu, Avrupa voleybolunun gelişmesi ve stratejik planlamalarının katkı sağlamak amacıyla görev yapıyor. Komisyon, voleybolun her seviyede büyümesine destek vermenin yanı sıra, tecrübeli antrenörlerin deneyimleriyle altyapı projelerinin de yaygınlaşması üzerine çalışmalar gerçekleştiriyor. Komisyon ayrıca Avrupa’daki antrenörlerin gelişimine katkıda bulunmak için çeşitli seviyelerde seminerler ve eğitimler veriyor.

İlgili Haberler

Motta’nın dönüşü ve derbi üzerine…

admin

Neslihan Demir Güler Federasyon Danışmanı oldu:

admin

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ: İkincilik bizleri artık mutlu etmiyor

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası