Voleybol Plus

Fenerbahçe’nin resmi forma ve ürün tedarikçisi Joma oldu

Voleybolun ülkemizdeki gelişiminde büyük rol oynayan, yaptığı yatırımlarla Türk voleybolunun lokomotifilerinden biri olan Fenerbahçe Voleybol Takımları’nın resmi forma ve ürün tedarikçisi Joma oldu.

As Spor bünyesinde faaliyet gösteren spor markası Joma, 2022/2023 Voleybol sezonu boyunca Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı ve Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı’nın teknik ürün sponsorluğunu üstlenecek.

Takım sporları ve bireysel sporlara yönelik giyim koleksiyonuyla dikkat çeken dünyaca ünlü İspanyol markası Joma, Fenerbahçe Opet ve Fenerbahçe HDI Sigorta takımlarının ürünlerini Fenerbahçe için özel olarak hazırladı.

Sarı-lacivertlilerden yapılan açıklamada, “Ailemize değer katacağına inandığımız teknik sponsorumuz Joma’ya hoş geldin diyor; voleybol takımlarımıza başarılarla dolu bir sezon diliyoruz” denildi.

Joma Hakkında

Dünyaca ünlü İspanyol spor markası Joma, 2021 yılı itibarıyla Türkiye’de faaliyet göstermeye başladı.

Türkiye’de Uhlsport ve Kempa markalarının imtiyaz sahibi ve distribütörü, Tryon markasının kurucusu As Spor bünyesinde yer alan Joma; tüm spor branşlarına hitap eden spor giyim ve spor ayakkabı koleksiyonuna sahip.

Dünyada 120 ülkede satış operasyonu bulunan Joma, 55 yıldır spor sektöründe faaliyet gösteriyor. 2019 yılı itibarıyla 32 milyon adet ürün satışı gerçekleştiren marka, böylece dünyanın en büyük futbol markalarından biri konumunda yer alıyor. Avrupa’nın ve dünyanın önemli futbol kulüpleri, olimpiyat komiteleri, federasyonlar, tenisçiler, koşucular ve maratonlar gibi birçok alanda sponsorluk anlaşmaları bulunan markanın, takım sporları ve bireysel sporlara yönelik giyim koleksiyonunun yanında, performans, koşu, yürüyüş, tenis, basketbol, futbol, günlük ayakkabı gibi tüm branşlardaki geniş spor ayakkabı koleksiyonuyla da dikkat çekiyor.

2021 yılında Türkiye’de As Spor bünyesinde faaliyete geçen marka, Süper Lig ve 1. Lig takımlarının yanı sıra voleybol, basketbol ve tüm spor branşlarında hizmet verme hedefiyle çalışmalarına devam ediyor. 
www.joma-sport.com

İlgili Haberler

Esra Gümüş Kırıcı: Kariyeri değil anneliği seçtim

admin

TFL Altekma’dan 3 takviye daha

admin

Bursa BŞ’de bir sporcunun koronavirüs testi pozitif çıktı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası