Voleybol Plus

Fenerbahçe’den Vargas’a teşekkür ve veda

Fenerbahçe, resmi sitesinden yaptığı açıklamayla Melisa Vargas’a teşekkür etti ve yollarının ayrıldığını açıkladı. Açıklama şöyle:

“2018-2019 sezonundan bu yana formamızı gururla taşıyan Melissa Vargas, hayallerini gerçekleştirmenin gururuyla Kulübümüze veda ediyor.

Gerek sahadaki oyun anlayışı, karakteri ve duruşuyla gerekse her platformda Kulübümüzü en iyi şekilde temsil edişiyle örnek alınacak türden bir sporcu olarak hafızalarımızda yer eden Melissa Vargas, kariyerini taçlandırmanın gururuyla sporculuk yaşantısına başka bir voleybol ikliminde devam edecektir.

Voleybol tutkusunu, sarı lacivert renklerle buluşturan, kısa süre önce de Türk vatandaşlığına geçerek ‘bizden’ biri olduğunu gösteren Melissa Vargas’a bir kez daha teşekkürlerimizle.

Fenerbahçe Kadın Voleybolunun önemli sporcuları arasında yerini alacak olan Melissa Vargas’ın; azmi, hırsı ve Fenerbahçe’ye olan tutkusu da her zaman alkışı hak eden türden olmuştur, olacaktır da…

Ve şimdi her şey için bir kez daha teşekkürler Melissa!

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

İlgili Haberler

Gabi: Türkiye’de çok şey öğrendim

admin

Adana’da TSYD Kupası heyecanı

admin

Shining Stars Yıldızlı Sohbetler’in konuğu Cansu Aydınoğulları

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası