Voleybol Plus

Fenerbahçe yeni sezona Topuk Yaylası’nda hazırlanıyor

Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı yeni sezona Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinde bulunan Serkan Acar Resort&Sport Topuk Yaylası’nda hazırlanıyor.

Mücadele edeceği 3 kulvarda da başarı hedefleyen Sarı Melekler, sezonu 15 Ağustos’ta Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla açtı. Çalışmalarının İstanbul etabının ardından 1 haftalık kamp için 26 Ağustos 2019 Pazartesi günü Serkan Acar Resort&Sports Topuk Yaylası Tesisleri’ne giden voleybolcular, yeni sezon hazırlıklarını A takım yardımcı antrenörleri Salih Erdoğan Tavacı ve Zeljko Bulatovic eşliğinde burada sürdürüyor.

Topuk Yaylası Kampına A Takım oyuncularından Melis Yılmaz, Bahar Toksoy Guidetti, Melissa Vargas, Sıla Çalışkan, Ceren Kestirengöz, Damla Çakıroğlu ve Beliz Başkır ile Yıldız Kız Takım oyuncularından Lila Şengün, Peyman Yardımcı, Sude Naz Uzun, Miray Gözübüyük, Berre İnce ve Aybüke Güldenoğlu götürüldü.

Sırbistan milli takımını çalıştıran Başantrenör Zoran Terzic ile milli oyuncular kaptan Eda Erdem Dündar, Naz Aydemir Akyol, Fatma Yıldırım, Aylin Sarıoğlu, Kelsey Robinson ve Brankica Mihajlovic ile omuz ameliyatı olan Dicle Nur Babat kampa getirilmediler.

2 Eylül Pazartesi günü sona erecek olan kamp, her gün gerçekleştirilen çift antrenmanlarla devam ediyor.

İlgili Haberler

Nalan Ural, Beşiktaş Şube Danışmanı oldu

admin

İşitme engelli voleybol milli takımları dünyayı salladı

admin

Advan+AGE Projesi’nin Tanışma Toplantısı yapıldı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası