Voleybol Plus

Eurovolley 2019 Hazırlık Toplantısı Ankara’da Yapıldı

2019 yılında ilk kez dört ülkenin katılımıyla (Türkiye, Polonya, Macaristan, Slovakya) ortaklaşa düzenlenecek CEV A Bayanlar Avrupa Voleybol Şampiyonası Finalleri’nin geri sayım süreci devam ediyor.

2019 CEV A Bayanlar Avrupa Voleybol Şampiyonası Finalleri organizasyonu toplantısının 5’incisi, bugün (06 Aralık 2018, Perşembe), Ankara Volley Otel’de bulunan Toplantı Salonu’nda yapıldı.

Toplantıya Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Liglerden Sorumlu Asbaşkan Ahmet Göksu, Yönetim Kurulu Üyesi ve Organizasyon Komitesi Başkanı Nihan Karaçam Salkaya, Genel Sekreter Av. Nihal İşçi, CEV Başkan Vekili Renato Arena, CEV Spor Organizasyonları Koordinatörü Maja Poljak, CEV TV ve Medya Hakları Müdür Yardımcısı Ottavia Perra, MHGK Başkanı Aziz Yener, Uluslararası İlişkiler ve Organizasyon Müdürü Nilüfer Başak Shimonsky, Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Sezgin Eren, Ligler ve Teknik İşler Müdürü Orhan Aydın ile organizasyonun televizyon ve medya sorumluları katıldı.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ konuşmasında ‘’Değerli CEV ve organizasyon temsilcileri, hepiniz hoş geldiniz. 2019 Avrupa Voleybol Şampiyonası öncesinde sizleri burada ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye Voleybol Federasyonu olarak çok sayıda önemli organizasyonu ülkemizde düzenledik. 2019 CEV A Bayanlar Avrupa Şampiyonası da büyük bir organizasyon. Bu bir ekip işi ve bizim ekibimiz bu konuda çok tecrübeli. Sayın Asbaşkan Renato Arena daha önce bir çok kez ülkemizde bulundu. Kendisiyle uyum içerisinde çalıştık. CEV Başkanı Aleksandar Boričić ve CEV Asbaşkanı Özkan Mutlugil’e desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Tüm ekibime ve organizasyonumuzun diğer paydaşlarına başarılar diliyorum’’ dedi.

CEV Başkan Vekili Renato Arena ise; ‘’Burada bulunmaktan dolayı çok mutluyuz. Avrupa Voleybol Konfederasyonu olarak biliyoruz ki Türkiye organizasyonlar konusunda çok tecrübeli, geçmişte bunun bir çok örneği var. Bugün burada Avrupa Şampiyonası öncesi, CEV olarak bizlerin görüşleri ve organizatör ülke olarak sizlerin fikirlerini alarak iyi bir organizasyon yapmak istiyoruz. Hepinize tekrar teşekkür ediyorum’’ dedi.

Toplantıda, 2019 yılında TVF Başkent Voleybol Salonu’nda düzenlenecek 2019 CEV Bayanlar Avrupa Şampiyonası öncesinde organizasyon ve yapılacak etkinlikler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

İlgili Haberler

Ferhat Akbaş, CEV Antrenör Komisyonu’nda

admin

İzmir BŞ’nin yeni antrenörü Serdar Semerci

admin

Meryem Boz’un acı günü:

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası