Voleybol Plus

Erkek Milli Takımları Altyapı Oyuncu Taramaları İzmir, Bergama ve Bursa’da Gerçekleştirildi

Altyapılara büyük önem veren Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF)’nun, hayata geçirdiği “Geleceğin Erkek Milli Takım Yıldızlarını Arıyoruz” kampanyasında taramalar tüm hızıyla devam ediyor.

Türkiye genelini kapsayacak kampanyada taramalar, 12-14 Mart 2019 tarihleri arasında TVF Erkek Milli Takımlar Alt Yapı Koordinatörü Ümit Hızal, Küçük Milli Takım Antrenörü Ali Yılmaz, Alt Yapı Milli Takımlar Kondisyoneri Murat Atıl’ın katılımıyla İzmir’in Bergama İlçesi ve Bursa ilinde gerçekleştirildi. Yapılan taramalarda, sporcuların fiziksel ölçümleri ve teknik değerlendirmeleri yapılarak sporcu bilgi havuzunda kayıt altına alındı

Ayrıca; sporcu taramaları yapılan il ve ilçede beden eğitimi öğretmenleri ve erkek alt yapı antrenörleri ile değerlendirme toplantısı yapıldı.

Taramalarda sporculara Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından yaptırılan “Geleceğin Erkek Milli Takım Yıldızlarını Arıyoruz” yazılı tişörtler dağıtıldı. Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri, beden eğitimi öğretmenleri ve alt yapı erkek antrenörlerine ise; okullara ve spor salonlarına asılmak üzere afişler verildi.

Alt yapı Erkek Milli Takımlar, taramaları önümüzdeki günlerde belirlenen pilot illerde devam edecektir.

İlgili Haberler

Milletler Ligi Yarı Finalinde rakibimiz Brezilya

admin

U20 Erkek Milliler’in rakipleri belli oldu

admin

A Milli Kadın Takımımız final yolunda

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası