Voleybol Plus

Erikli, Eczacıbaşı’nın sponsoru olmaya devam ediyor

Erikli, Eczacıbaşı VitrA Kadın Voleybol Takımı’na bu sezon da sponsor olarak bir geleneği bozmadı. Spora verdiği desteği farklı branşlar ve sportif etkinlikler ile destekleyen Erikli, sporun hayatı güzelleştiren yönüne olan inancını da bu sayede göstermiş oldu. 

Erikli Su ve Meşrubat Pazarlama San. ve Tic. A.Ş. Genel Müdürü S. Serdar Seyhanlı sponsorun farklı branşlarını desteklemekten dolayı duyduğu mutluluğu şu sözlerle dile getirdi: “Erikli olarak uzun yıllardır sporun farklıalanlarını destekliyoruz. Bugün kulüplerimiz voleybol branşında ülkemizi en önemli organizasyonlarda temsil ediyor. Uluslararası arenada birçok başarıya imza atan Eczacıbaşı VitrA Kadın Voleybol Takımı’mızın yurt içi veyurt dışındaki antreman ve müsabakalarında yanında olmaktan dolayı büyük bir heyecan ve mutluluk duyuyoruz. Yeni sezonda sponsoru olduğumuz Eczacıbaşı VitrA Kadın Voleybol takımımıza ve mücadele veren takımlarımıza sağlıklı ve başarılı bir sezon diliyorum.”

Eczacıbaşı Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı ise ‘“Erikli ile beşinci sezonumuza giriyoruz. Sportif alandaki ulusal ve uluslararası başarıların yanı sıra, kız çocuklarının hayatlarına dokunabilmek ve daha çok kız çocuğunu sporla buluşturabilmek amacımız doğrultusundaki mücadelemizde Erikli’nin desteklerini yanımızda hissetmekten ve yeni sezonda yine birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Erikli 2020-2021 sezonunda sağladığı destekle, Eczacıbaşı VitrA Kadın Voleybol Takımı’nın 5 senedir üst üste ‘Su Sponsorluğu’nu üstlenmiş oldu.  

İlgili Haberler

Fenerbahçe Opet evde tam gaz

admin

İzmir, Demirer’e ağlıyor

admin

Maç Sayısı Spor Kulübü’nden önemli seminer

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası