Voleybol Plus

Engelliler Günü’ne özel voleybol

Şahinbey Belediyesi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile birlikte Engeliler Günü nedeniyle engeliler arasında ‘Oturarak Voleybol Müsabakası’ düzenledi.

Organizasyonunu Şahinbey Belediyesinin yaptığı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü sporcularının katıldığı organizasyonda iki takımın centilmence ortaya koyduğu mücadele spor severler tarafından takdirle karşılandı. Oturarak yapılan voleybol müsabakasında engeli sporcular ortaya koydukları azimle, aşamayacakları hiçbir engelin olmadığını ifade etmeye çalıştılar. Müsabaka sonrasında her iki takımada kupa ve çeşitli hediyeler verildi.

Organizasyona katılan sporcular, insanın istediği takdirde hiçbir engele takılı kalmayacağını belirterek, “Oldukça güzel bir organizasyondu. Şahinbey Belediyesine ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne teşekkür ediyoruz. Hayat bizler için biraz daha zor ancak, bu zorlukları kabul edip içimize kapanmak yerine zorlukların üstesinden gelmeliyiz. Bu anlamda sporun çok büyük bir araç olduğunu düşünüyoruz. Bu tür etkinliklerin artırılması ile engeli kardeşlerimizin sosyal hayata adaptasyonu daha da kolay olacaktır dedi.

İlgili Haberler

Bakan Kasapoğlu: Mükemmel altyapıya sahibiz

admin

Eczacıbaşı Dynavit iddialı kadrosuyla yeni sezonu açtı

admin

Meliha ve Ezgi, Spormix’e konuk oldu

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası