Voleybol Plus

Eczacıbaşı VitrA’da Motta’lı antrenmanlar başladı

Yeni sezon öncesi dokuz haftalık yaz çalışmalarını geride bıraktıktan sonra kısa bir ara veren Eczacıbaşı VitrA, başantrenör Marco Motta’nın katılımıyla birlikte bugün resmi olarak 2019-2020 sezonu öncesi hazırlıklarına başladı.

2019-2020 sezonu A Takım kadrosunda, geçtiğimiz sezondan devam eden Beyza Arıcı ve Gamze Kılıç’ın yanı sıra Ergül Eroğlu, Melis Durul, Buse Kara, Saliha Şahin ve bir seneliğine Karayolları’nda kiralık oynayan Yasemin Güveli yer alırken, altyapıdan yetişen genç oyuncular Melis Katipoğlu, Doğa Topçiçek, Deniz Devrim Düzen ve Aybüke Çetinay’ın da katılımıyla birlikte sezon öncesi hazırlıklar bugünkü çift antrenmanla resmi olarak başlamış oldu.

Sabah antrenmanını halter, akşam antrenmanını top ve teknik çalışmalarla tamamlanırken ilk günde başantrenör Marco sezon öncesi ilk buluşmada önümüzdeki altı haftanın programını anlatırken, önemli noktalara da değindi. Marco, oyuncularının önünde kadro tamamlana kadar bir önceki günün üzerine koya koya gitmek adına bireysel olarak çok verimli bir dönem olduğunu hatırlatırken, önümüzdeki dönemde yoğun bir antrenman temposu ve hazırlık maçlarından oluşan sezon öncesi programla ilgili de detayları aktardı.

İlgili Haberler

Buket Gülübay: Sahadaki isimler,küçükken örnek aldığımız isimlerdi

admin

Sarıyer Belediyesi hazırlık maçında mağlup

admin

TBMM Başkanı Binali Yıldırım, VakıfBank’ı kutladı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası