Voleybol Plus

Eczacıbaşı Dynavit, sezonu açtı

Eczacıbaşı Spor Kulübü, 2021-2022 sezon açılışını sahasında düzenlediği basın toplantısıyla yaptı.

Eczacıbaşı Dynavit Voleybol Takımı, 2021-2022 sezonunu Eczacıbaşı Spor Salonu’nda düzenlenen basın toplantısıyla açtı. Eczacıbaşı Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı ile Yönetim Kurulu Üyeleri, A Takım oyuncuları ve teknik kadronun katılımıyla gerçekleştirilen basın toplantısında, yeni oyuncular ve sezon hedefleriyle ilgili bilgiler verildi.

Toplantıda konuşan Faruk Eczacıbaşı, yenilenen teknik ekip ve takıma yeni eklenen oyuncularla sezona iddialı bir şekilde hazırlandıklarını belirterek, “Hedeflerimize odaklanmış durumdayız. Yeni baş antrenörümüz Ferhat Akbaş yönetiminde daha da dinamik bir sisteme geçtik. Yarışacağımız üst düzey turnuvaların hepsinde şampiyonluğa adayız. Tüm takımlara, sakatlıkların ve hastalıkların yaşanmadığı güzel bir sezon diliyorum” dedi.

Takımın yeni destekçisi, Eczacıbaşı’nın vitamin ve mineral markası Dynavit’e ve sponsorlara da teşekkür eden Eczacıbaşı, “Bu destekler Kulüp takımlarının gelişiminde büyük rol oynuyor. Kulüp takımlarının güçlenmesi, milli takımımıza da yansıyor ve büyük başarılar elde ediyoruz. Bu vesileyle, hem Olimpiyat Oyunları’nda hem de Avrupa Şampiyonası’nda hepimizi gururlandıran milli takımımızı da yürekten kutluyorum” diye konuştu.

Sezon hazırlıklarıyla ve yeni takım yapısıyla ilgili bilgi veren antrenör Ferhat Akbaş da, “Çok güçlü bir kulüpte, yepyeni bir yapılanmayla yola çıkıyoruz. Tüm maçları ve kupaları kazanmak için sahaya çıkacağız. Hazırlık sürecinde kararlı, agresif ve hırslı bir takım oluşturduk. Taraftarlarımızı bizi desteklemeye davet ediyoruz” dedi.

İlgili Haberler

​Üsküdar Üniversitesi’nden İlkin Aydın’a ödül

admin

Neriman Özsoy plaj voleybolu oynadı

admin

Eczacıbaşı, Kuzeyboru ve Galatasaray hazırlık maçları için sahaya çıkıyor

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası