Voleybol Plus

Eczacıbaşı Ayazağa Spor Okulu, Mini Tigers Voleybol Şenliği düzenledi

Eczacıbaşı Dynavit Voleybol Takımı’nın sahasında, Geleceğin Voleybolcuları A Takım hayallerini deneyimlediler.

Kurulduğu 1966 yılından bu yana sadece kulüp başarılarına değil, oyuncu yetiştirmeye de odaklanan ve bu hedef doğrultusunda yüzlerce kız çocuğunu voleybola kazandırarak Türkiye’de sporun gelişmesine çok önemli katkılar sağlayan Eczacıbaşı Spor Kulübü, 29 Mayıs Pazar günü, Eczacıbaşı Spor Okulu Ayazağa Kampüsü’nde, Mini Tigers Voleybol Bahar Şenliği düzenledi.

Velilerin de kendi aralarında maç yaptığı, gün boyu süren şenlikte, 2010-2013 doğumlu 130 voleybolcu, Eczacıbaşı altyapısında mücadele eden ablalarının da yardımıyla, 24 maç oynadı. Maçların ardından Mini Tigerlar sertifika ve madalyanın sahibi oldu. Madalya töreninin ardından, Eczacıbaşı’nın geleceği Mini Tigerlar bir yandan maç yaparken bir yandan da aileleriyle birlikte festival coşkusu yaşadılar.

Şenlik boyu açık olan ESK Store ürünlerine de yoğun ilgi gösterildi. Yeni sezonda ESK Store’da satılan ürünlerin online satış yapılacağı müjdesi de gelen veliler ve genç sporcularla paylaşıldı.

İlgili Haberler

Balkan Voleybol Birliği’nin Genel Kurulu Sofya’da yapıldı

admin

Düzce Voleybol yükselme maçlarına kaldı

admin

Giovanni Guidetti: Evde kal lider ol

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası