Voleybol Plus

Earvin Ngapeth koronavirüse yakalandı

Spor dünyasının başı koronavirüsle belada. Vebaya yakalananlarının sayısı artarken listeye yeni bir isim eklendi. Fransız voleybolcu; Earvin Ngapeth.

Çin’de baş gösteren ve tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs, spor dünyasının da yakasını bırakmıyor… Birçok branşından sporcu bu vebaya yakalanırken virüs voleybol dünyasına da sıçradı. Zenit Saint Petersburg’un Fransız yıldızı Earvin Ngapeth’in de koronavirüs testi pozitif çıktı.

Instagram profilinden; hayranlarıyla hastalık sürecini paylaşan 29 yaşındaki smaçör, bir hafta önce yapıkan testin sonucunun pozitif çıktığını açıkladı.

Hastaneden fotoğraf paylaşan Ngapeth, sağlık durumu hakkında da bilgiler verdi. En zor kısmın geride kaldığını belirten Fransız yıldız, “Üç karmaşık gün geçirdim. Bir hafta içinde hastaneden bu hastalığı yenmiş bir şekilde çıkıyorum. Herkes evde kalsın” ifadelerini kullandı.

Koronavirüs nedeniyle tüm sportif faaliyetlerine ara veren Rusya’da Zenit Saint Petersburg, normal sezonu ikinci sırada bitirmişti. Play-off karşılaşmalarının 31 Mart’ta başlaması beklense de Ngapeth’in parkelere ne zaman döneceği merak konusu…

İlgili Haberler

Francesca Ferretti bıraktı!

admin

Brezilya rüzgar gibi

admin

Çin’de Kadınlar Final serisi yine uzadı! 2-2

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası