Voleybol Plus

Dilan Polat Şirketler Grubu, Fenerbahçe Ope’in resmi sponsorları arasına katıldı

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı’nın ‘Tayt Arkası Sponsorluğu’ için Dilan Polat Şirketler Grubu ile anlaşma sağladı.

Dilan Polat Şirketler Grubu logosu, Fenerbahçe Opet’in 2023-2024 sezonu boyunca maç taytlarının arkasında yer alacak.

Kulüpten yapılan açıklamada, “Anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyor; Sarı Meleklerimizin başarılarla dolu bir sezon geçirmesini temenni ediyoruz

Sponsorluk anlaşmasının imza törenine dair detaylar önümüzdeki günlerde resmi kanallarımız aracılığıyla duyurulacaktır” denildi.

Dilan Polat Şirketler Grubu Hakkında:

2015 yılında, Dilan Polat ve Engin Polat tarafından kurulan Dilan Polat Şirketler Grubu, kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla yatırımlar gerçekleştirmiş, kısa sürede hizmet verdiği tüm sektörlerde ilklere ve büyük başarılara imza atmıştır.

Dilan Polat Şirketler Grubu, Türkiye ekonomisine önemli katkıları bulunan şirketleri bünyesinde barındırmaktadır. Bu şirketlerden Dipomed markası ile 20’den fazla ülkeye cihaz ihracatı sağlayarak ülkeye önemli döviz getirileri sağlamakta ve Dilan Polat Güzellik Merkezi ile 100 den fazla şube de binlerce kadına istihdam sağlamaktadır. Dilan Polat Şirketler Grubu, aynı zamanda Türkiye’nin ve bölgenin lider kozmetik markası olan Rise & Shine markasının ana hissedarıdır. Dilan Polat Şirketler Grubu, inşaat, eğitim ve mücevher sektörlerinde yaptığı yatırımlar ile de yeni iş istihdamları sağlamaya ve Türk ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir.

İlgili Haberler

Son Set’in konukları Beyza Arıcı&Buse Kayacan’dı

admin

Melissa Vargas sağlık kontrolünden geçti

admin

Hakem ve Gözlemci Telafi Semineri Sona Erdi

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası