Voleybol Plus

Dick Kooy: Türkiye’de ne varsa kazandık

Erkekler Voleybol Ligi şampiyonu Halkbank’ın yıldızı Dick Kooy, zafere giden yolda yaşadıklarını anlattı. 28 yaşındaki Hollandalı smaçör, VATAN’a verdiği özel röportajda şunları söyledi:

“Ankara ve Türkiye mükemmel olarak adlandırılabilecek nitelikteler. Bu ülkeyi ve yemeklerini çok seviyorum. Ben tam bir Türk çayı hayranı oldum. Ülkemde gibiyim… Voleybolun dışındaki hayatımızda da çok güzel zaman geçirdik.

Bu sezon için biz elimizden geleni yaptık. Tüm oyuncular kendi maksimumunu verdi. Sonuç olarak da Türkiye’de kazanılacak ne varsa, müzemize götürdük. Biz Şampiyonlar Ligi final-four’una da çok yakındık. Biraz daha şanslı olsaydık, finale kadar gidip madalya ile dönebileceğimizi düşünüyorum. Cucine Lube Civitanova ile Ankara’da yaptığımız 2. maçın Şampiyonlar Ligi tarihinin en müthiş mücadelesine sahne olduğuna inanıyorum.”

VATAN Gazetesi / ÖZEL RÖPORTAJ – MURAT YÜCEKÖK

İlgili Haberler

İkbal Merve Albayrak ile Voleybol Quiz

admin

Ali Ceylan: Beşiktaş’ta Erkek voleybolu da aktif hale getirerek sponsorluğumuzu büyütmek istiyoruz

admin

Boskovic & Hande: ‘En iyi voleybolu biz oynayacağız’

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası