Voleybol Plus

Deaflympics 2017’de voleybolla ilgili her şey burada

Erkek ve kadın takımlarının katılacağı voleybolda müsabakalar 19 – 28 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek.

KATILIMCILAR

Voleybolda; erkeklerde ABD, Brezilya, İran, İtalya, Japonya, Polonya, Rusya, Türkiye, Ukrayna ve Venezuela takımları; kadınlarda ise ABD, Brezilya, İtalya, Japonya, Kanada, Polonya, Rusya,Türkiye ve Ukrayna takımları mücadele edecek.

FAVORİLER

Erkeklerde favoriler milli takımımız ve Sofia 2013’ün madalyalı ekipleri. 2013’te altın madalya kazanan Ukrayna, gümüş madalya kazanan Rusya ve bronz madalya kazanan İran altın madalya mücadelesi verecek. Ancak geçtiğimiz yıl ABD’de düzenlenen şampiyonada mutlu sona ulaşan milli takımımız en büyük favori.

Kadınlarda Sofia 2013’te şampiyon olan ve son dünya şampiyonasının ikincisi Ukrayna, son dünya şampiyonu ABD, Sofia 2013’ün ikincisi Japonya ile son Deaflympics ve dünya üçüncüsü Rusya altın madalya yolunda mücadele verecek. Son dünya şampiyonasında 8. Olan milli takımımız da ev sahibi avantajıyla madalya arayacak.

İŞİTME ENGELLİLER VOLEYBOL MİLLİ TAKIMLARIMIZ

Erkekler
Cevat Şimşek, Emrullah Palaz, Hasan Yasan, Metin İmdat, Ersin Hayta, Ahmet Metin Razbonyalı, Rıdvan Karataş, Kadir Akyıldız, Kerim Karabıçak, Fatih Yiğiter, Ozan Yağız, Hilmi Kaan Çiçek, Furkan Genç, Mehmet Kuzucu

Kadınlar
Kezban Çağla Ateş, Fikriye Hulur, Melike Soyugüzel, Didem Otamış, Yeter Yalçın, İlayda Alkan, Şeyma Tuğsem Gürbüz, Yeşim Yelken, Fatma Üzüm, Gamze Canpolat, Esra Genç, Pınar Kaya, Hacer Dursun, Merve Nur Yarar

FİKSTÜR

19.07.2017 10:00 Voleybol Kadın Rusya v Kanada Grup maçı 00:00:00 Hasan Doğan SS
19.07.2017 11:00 Voleybol Erkek Brezilya v Venezuela Grup maçı 00:00:00 Mustafa Dağıstanlı SS
19.07.2017 12:30 Voleybol Kadın Japonya v İtalya Grup maçı 00:00:00 Hasan Doğan SS
19.07.2017 13:00 Voleybol Erkek İtalya v Japonya Grup maçı 00:00:00 Mustafa Dağıstanlı SS
19.07.2017 15:00 Voleybol Erkek Rusya v Polonya Grup maçı 00:00:00 Mustafa Dağıstanlı SS
19.07.2017 15:00 Voleybol Kadın Ukrayna v Brezilya Grup maçı 00:00:00 Hasan Doğan SS
19.07.2017 17:00 Voleybol Erkek ABD v İran Grup maçı 00:00:00 Mustafa Dağıstanlı SS
19.07.2017 17:30 Voleybol Kadın ABD v Polonya Grup maçı 00:00:00 Hasan Doğan SS
20.07.2017 10:00 Voleybol Kadın Kanada v Japonya Grup maçı 00:00:00 Hasan Doğan SS
20.07.2017 11:00 Voleybol Erkek Venezuela v İtalya Grup maçı 00:00:00 Mustafa Dağıstanlı SS
20.07.2017 12:30 Voleybol Kadın Brezilya v Polonya Grup maçı 00:00:00 Hasan Doğan SS
20.07.2017 13:00 Voleybol Erkek Polonya v ABD Grup maçı 00:00:00 Mustafa Dağıstanlı SS
20.07.2017 15:00 Voleybol Erkek Ukrayna v Rusya Grup maçı 00:00:00 Mustafa Dağıstanlı SS
20.07.2017 15:00 Voleybol Kadın Ukrayna v ABD Grup maçı 00:00:00 Hasan Doğan SS
20.07.2017 17:00 Voleybol Erkek Türkiye v Brezilya Grup maçı 00:00:00 Mustafa Dağıstanlı SS
20.07.2017 17:30 Voleybol Kadın Türkiye v Rusya Grup maçı 00:00:00 Hasan Doğan SS
21.07.2017 11:00 Voleybol Erkek Japonya v Venezuela Grup maçı 00:00:00 Mustafa Dağıstanlı SS
21.07.2017 13:00 Voleybol Erkek ABD v Ukrayna Grup maçı 00:00:00 Mustafa Dağıstanlı SS
21.07.2017 15:00 Voleybol Kadın İtalya v Kanada Grup maçı 00:00:00 Hasan Doğan SS
21.07.2017 15:00 Voleybol Erkek İran v Polonya Grup maçı 00:00:00 Mustafa Dağıstanlı SS
21.07.2017 17:00 Voleybol Erkek İtalya v Türkiye Grup maçı 00:00:00 Mustafa Dağıstanlı SS
21.07.2017 17:30 Voleybol Kadın Japonya v Türkiye Grup maçı 00:00:00 Hasan Doğan SS
22.07.2017 10:00 Voleybol Kadın Rusya v Japonya Grup maçı 00:00:00 Hasan Doğan SS
22.07.2017 11:00 Voleybol Erkek Brezilya v İtalya Grup maçı 00:00:00 Mustafa Dağıstanlı SS
22.07.2017 12:30 Voleybol Kadın ABD v Brezilya Grup maçı 00:00:00 Hasan Doğan SS
22.07.2017 13:00 Voleybol Erkek Ukrayna v İran Grup maçı 00:00:00 Mustafa Dağıstanlı SS
22.07.2017 15:00 Voleybol Erkek Rusya v ABD Grup maçı 00:00:00 Mustafa Dağıstanlı SS
22.07.2017 15:00 Voleybol Kadın Polonya v Ukrayna Grup maçı 00:00:00 Hasan Doğan SS
22.07.2017 17:00 Voleybol Erkek Türkiye v Japonya Grup maçı 00:00:00 Mustafa Dağıstanlı SS
22.07.2017 17:30 Voleybol Kadın Türkiye v İtalya Grup maçı 00:00:00 Hasan Doğan SS
23.07.2017 11:00 Voleybol Erkek Japonya v Brezilya Grup maçı 00:00:00 Mustafa Dağıstanlı SS
23.07.2017 13:00 Voleybol Erkek İran v Rusya Grup maçı 00:00:00 Mustafa Dağıstanlı SS
23.07.2017 15:00 Voleybol Erkek Polonya v Ukrayna Grup maçı 00:00:00 Mustafa Dağıstanlı SS
23.07.2017 15:00 Voleybol Kadın İtalya v Rusya Grup maçı 00:00:00 Hasan Doğan SS
23.07.2017 17:00 Voleybol Erkek Venezuela v Türkiye Grup maçı 00:00:00 Mustafa Dağıstanlı SS
23.07.2017 17:30 Voleybol Kadın Kanada v Türkiye Grup maçı 00:00:00 Hasan Doğan SS
25.07.2017 10:00 Voleybol Kadın A1 v B4 Çeyrek final 1 00:00:00 Hasan Doğan SS
25.07.2017 11:00 Voleybol Erkek A1 v B4 Çeyrek final 1 00:00:00 Mustafa Dağıstanlı SS
25.07.2017 12:30 Voleybol Kadın A2/3 v B2/3 Çeyrek final 2 00:00:00 Hasan Doğan SS
25.07.2017 13:00 Voleybol Erkek A2/3 v B2/3 Çeyrek final 2 00:00:00 Mustafa Dağıstanlı SS
25.07.2017 15:00 Voleybol Erkek A2/3 v B2/3 Çeyrek final 3 00:00:00 Mustafa Dağıstanlı SS
25.07.2017 15:00 Voleybol Kadın A2/3 v B2/3 Çeyrek final 3 00:00:00 Hasan Doğan SS
25.07.2017 17:00 Voleybol Erkek A4 v B1 Çeyrek final 4 00:00:00 Mustafa Dağıstanlı SS
25.07.2017 17:30 Voleybol Kadın A4 v B1 Çeyrek final 4 00:00:00 Hasan Doğan SS
26.07.2017 10:00 Voleybol Kadın ÇF1 Kaybeden v ÇF2 Kaybeden 5/8 Maçları 00:00:00 Hasan Doğan SS
26.07.2017 11:00 Voleybol Kadın ÇF1 Kazanan v ÇF2 Kazanan Yarı final 1 00:00:00 Mustafa Dağıstanlı SS
26.07.2017 12:30 Voleybol Kadın ÇF3 Kaybeden v ÇF4 Kaybeden 5/8 Maçları 00:00:00 Hasan Doğan SS
26.07.2017 13:00 Voleybol Kadın ÇF3 Kazanan v ÇF4 Kazanan Yarı final 2 00:00:00 Mustafa Dağıstanlı SS
26.07.2017 15:00 Voleybol Erkek ÇF1 Kaybeden v ÇF2 Kaybeden 5/8 Maçları 00:00:00 Hasan Doğan SS
26.07.2017 15:30 Voleybol Erkek ÇF1 Kazanan v ÇF2 Kazanan Yarı final 1 00:00:00 Mustafa Dağıstanlı SS
26.07.2017 17:30 Voleybol Erkek ÇF3 Kazanan v ÇF4 Kazanan Yarı final 2 00:00:00 Mustafa Dağıstanlı SS
26.07.2017 17:30 Voleybol Erkek ÇF3 Kaybeden v ÇF4 Kaybeden 5/8 Maçları 00:00:00 Hasan Doğan SS
27.07.2017 11:00 Voleybol Erkek 5/8 Kaybeden v 5/8 Kaybeden 7/8 Maçı 00:00:00 Mustafa Dağıstanlı SS
27.07.2017 13:00 Voleybol Erkek 5/8 Kazanan v 5/8 Kazanan 5/6 Maçı 00:00:00 Mustafa Dağıstanlı SS
27.07.2017 15:00 Voleybol Kadın 5/8 Kaybeden v 5/8 Kaybeden 7/8 Maçı 00:00:00 Mustafa Dağıstanlı SS
27.07.2017 17:00 Voleybol Kadın 5/8 Kazanan v 5/8 Kazanan 5/6 Maçı 00:00:00 Mustafa Dağıstanlı SS
28.07.2017 11:00 Voleybol Erkek YF1 Kaybeden v YF2 Kaybeden 3/4 Maçı 00:00:00 Mustafa Dağıstanlı SS
28.07.2017 13:00 Voleybol Kadın YF1 Kaybeden v YF2 Kaybeden 3/4 Maçı 00:00:00 Mustafa Dağıstanlı SS
28.07.2017 15:00 Voleybol Kadın YF1 Kazanan v YF2 Kazanan Final 00:00:00 Mustafa Dağıstanlı SS
28.07.2017 17:00 Voleybol Erkek YF1 Kazanan v YF2 Kazanan Final 00:00:00 Mustafa Dağıstanlı SS

İlgili Haberler

Sultanlar Ligi’nde forma giyecek yabancıların 5.gün istatistikleri

admin

Artvin’de Kar Voleybolu Türkiye Şampiyonası tamamlandı

admin

Yaşar Üniversitesi şampiyonluk peşinde

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası