Voleybol Plus

Damla Aksu: Beni çok tatmin eden bir sezon oldu

Shining Stars Yıldızlı Sohbetler’e genç voleybolcu Damla Aksu konuk oldu.İşte canlı yayının öne çıkan satır başları..

Sezon benim için özeldi. Çünkü voleybola ara verdiğim sezonun ardından voleybola geri döndüm. Benim için sezonun karşılığı acı tatlı ekşidir. Sezon bizim için yola çıkıktan sonra şekillenen bir durum oldu. İstediğimiz gibi bitti diyemem çünkü hedefimiz playofflardı. Yapabileceğimizin en iyisini yapabildiğimiz bir sezon oldu. Bireysel olarak bundan öncesi için daha stresliydim. Bu sezonla birlikte ilk 1,5 2 ay ne kadar verimli geçiyor diye şaşkınlığım oldu. Beni çok tatmin eden bir sezon oldu diyebilirim.

”Hedefimiz sezon içinde belirlendi”

Beykoz, her şeyden önce yatırım yapan bir oluşumdu. İkinci liglerde yatırım yapan takım çok az. İlk handikapımız hazırlık sürecimizin çok geniş olmamasıydı. Sezon içinde evrilen ve gelişen bir takım olduk. Hedefimiz sezon içinde belirlendi. Bir baktık ve biz kapastemizle hedeflerimize ulaşabiliriz dedik. Yöneticimiz ve belediye başkanımız bize olan güvenini asla kaybetmedi. O yüzden tadı damağımızda kaldı aslında çünkü ritim yeni yakalanıyordu. Bence misyoner ve vizyoner bir belediye olduğu için, beni en çok mutlu eden şey küçüklerin bizi izlemek için maçlara gelmesi. Onlarda kendi küçüklüğümü görüyorum. O yaştaki kızlara örnek olabilmek çok güzel bir şey. İlk görevimiz buydu. Orda yaşayan küçük çocuklara örnek olup onlara voleybolu sevdirebilmekti.”

Hepsi ve daha fazlası için Shining Stars resmi Instagram ve YouTube kanalını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Haberler

CEV’den 9 hakemimize görev

admin

FIVB ve CEV’den hakemlerimize görevler

admin

Uzman Posta, PTT’nin sponsoru oldu

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası