Voleybol Plus

CVL 2018 başlıyor

Geçtiğimiz sene düzenlenen Bahar Kupası’nda Ankara’da TAI, İstanbul’da ise Borusan şampiyonu olmuş, Alanya’da yapılan Türkiye finallerinde ise Türk Telekom şampiyonluğa ulaşırken TAI ikinci, Borusan takımı ise Türkiye üçüncüsü olmuştu.

Bu yıl lig düzeyinde gerçekleştirilecek ve 2018 Mart ayı sonunda başlatılması planlanan ligde mücadele edecek takımlardan şampiyon olacak olan Ankara takımı, CVL İstanbul Voleybol Ligi’nde şampiyon olan takım ile Antalya’da 2018 Türkiye şampiyonu olmak için karşılaşacak.

Şirket ve kurumların isim ve markalarıyla temsil edileceği ligde; kurum çalışanlarından oluşan takımlarda, oyuncuların amatör/bölgesel hariç lisanslı olarak Vestel Efeler ve Venüs Sultanlar ligi ile 1.2 ve 3. liglerde lisanslı olarak oynamıyor olması, stajyer olmaması, şirket çalışanı olması gibi şartlar aranıyor.

CVL yönetmeliklerine göre şirketler %50+ hissesi olduğu iştiraklerinden de oyuncu kadrolarında bulundurabiliyorlar.

TVF kurallarına göre oynanacak ligde ve karşılaşmalarda TVF lig hakemleri görev yapacak. Hafta sonları TED Üniversitesi Spor Salonları’nda oynanacak
müsabakalarda Data Volley sistemi ile istatistik verileri tutulacak, maçlar web tv üzerinden canlı yayınlanacak, fotoğraf ve video uygulamaları sosyal medyada duyurulacak, www.cvlturkiye.com sitesinde lig ve kupa karşılaşmalarının özeti ve tüm verileri yayınlanacak.

KLJ Spor Organizasyon (www.kljsports.com) tarafından düzenlenen ve 2018 Mart-Haziran aylarında yapılacak olan “CVL Ankara Kurumlararası Voleybol Ligi – 2018” için bilgi, kayıt ve müracaatlarla ilgili olarak www.cvlturkiye.com , info@cvlankara.com ve info@cvlturkiye.com adreslerinden bilgi alınabilir.

İlgili Haberler

Murat Yenipazar: Mücadeleye hazırız

admin

Hakem ve Gözlemci Gelişim-Bilgilendirme Semineri duyurusu

admin

Shining Stars oyuncularından Tunç Afşar’a sürpriz doğum günü kutlaması !

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası