Voleybol Plus

Çukurova Bld.’de sağlık kontrolleri devam ediyor

Yeni sezon hazırlıklarına başlayan Çukurova’nın Sultanları sağlık kontrolünden geçti.

Misli.com Sultanlar Ligi takımlarından Çukurova Belediyesi Spor Kulübü Kadın Voleybol takımında sağlık kontrolleri gruplar halinde devam ediyor. 2023-2024 sezonu hazırlıklarına başlayan Çukurova’nın Sultanları sağlık sponsoru olan Türkmenbaşı Tıp Merkezi’nde sağlık kontrolünden geçti. Kulüp sağlık ekibi gözetiminde gruplar halinde yapılan kontrollerde sporcuların tüm kontrolleri yapıldı. Türkmenbaşı Tıp Merkezi Genel Müdürü Çağlar Esencan, Personel ve İdari İşler Müdürü Emine Zerentürk ve Kurumsal İletişim Müdürü Mukaddes Türkmen Sağlık kontrolleri süresince sporcularla tek tek ilgilendi ve sağlık kontrolleri boyunca sağlık ekibimiz ile birlikte sporcularla birlikte oldu.

Genel Müdür Çağlar Esencan, ‘’Adanamıza büyük gurur yaşatan temsilcimiz Çukurova Belediyesi Spor Kulübü’nün sağlık sponsoru olarak her zaman yanlarındayız. Bir an önce maçların başlamasını bekliyoruz. Geçtiğimiz sezon kaçırdığımız Avrupa Kupaları yolunda Türkmenbaşı Tıp Merkezi olarak takımın her zaman yanında olacağız’’ dedi.

İlgili Haberler

Kadir Uzun vefat etti

admin

Naz Aydemir Akyol ‘Son 10 yılın En İyi 100 Oyuncusu’ listesine seçildi

admin

İstanbul Aydın Üni., bir sevindi bir üzüldü

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası