Voleybol Plus

CEV U22 Avrupa Plaj Voleybolu Şampiyonası sona erdi

Yunanistan’ın Selanik şehrinde düzenlenen CEV 22 Yaş Altı Avrupa Plaj Voleybolu Şampiyonası, bugün (28 Ağustos) Avant Garde Sports Club sahasında oynanan olan müsabakalarla sona erdi.

Turnuvayı bayanlar kategorisinde Polonya’dan Katarzyna Kociolek / Jagoda Gruszczynska ikilisini 16-21, 21-15 ve 15-9’luk setlerle 2-1 yenen Letonya’dan Anastasija Kravcenoka / Tina Graudina ikilisi şampiyon olarak tamamlarken, 3’üncülük – 4’üncülük karşılaşmasında Fransa’dan Alexia Richard / Lézana Placette ikilisini 22-20, 20-22 ve 15-9’luk setlerle 2-1 mağlup eden Alman Lisa Arnholdt / Nadja Glenzke ikilisi şampiyonayı 3’üncü olarak tamamladı.

Şampiyonayı erkekler kategorisinde Norveç’ten Anders Berntsen Mol / Christian Sandlie Sørum ikilisini 21-13, 21-15’lik setlerle 2-0 yenen Avusturya’dan Moritz Bernd Pristauz-Telsnigg / Maximilian Trummer ikilisi şampiyon olarak tamamlarken, 3’üncülük – 4’üncülük karşılaşmasında Ukrayna’dan Oleh Plotnytskyi / Denys Denysenko ikilisini 18-21, 21-18 ve 19-17’lik’ setlerle 2-1 mağlup eden Fransız Arnaud Gauthier-Rat / Arnaud Loiseau ikilisi şampiyonayı 3’üncü olarak tamamladı.

İlgili Haberler

FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu 1 Yıldızlı Aydın Etabı sona erdi

admin

Plaj Voleybolu Dünya Turu’nun ilk gününde takım seçmeleri yapıldı

admin

Plaj Dünya Turu Alanya Etabı’nda ana tablo karşılaşmaları başladı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası