Voleybol Plus

Cansu Özbay: Elimizden gelenin en iyisini yapacağız

Shining Stars Yıldızlı Sohbetler programına Vakıfbank’ın başarılı oyuncusu Cansu Özbay konuk oldu. Başarılı pasör hem Vakıfbank hem de olimpiyatlarla ilgili açıklamalarda bulundu.

”Bizim için önemli bir periyot başlıyor”

Fenerbahçe gibi güçlü bir takımı 3-0 gibi net bir skorla kazanmak bizim için çok önemliydi. Hem ligi lider bitirmemiz açısından hem de şampiyonlar ligi öncesinde nerede olduğumuzu görmemiz açısından. Çünkü bizim için çok önemli bir periyot başlıyor. Hem kendi performansım adına hem de takımımın performansı adına gayet mutluyum çünkü 3-0’lık net bir skorla kazandık bizim için çok iyi bir maç oldu diyebilirim.

Olimpiyat elemeleri çok zorluydu. Her maç final. Aslında biz turnuvaya çok iyi başlamadık ilk maçı Almanya’ya kaybettik. Ama en unutamadığım maç Polonya maçıydı orda sanırım. Çünkü maç gitti geldi sürekli. Şu an anlatırken çok rahat anlatıyorum ama kenarda tüylerimiz diken dikendi. Ne yapacağımızı bilemez haldeydik çünkü çok heyecanlı bir maçtı. Türkiye olarak çok farklı bir oyun ortaya koyduk  o gün ve olimpiyatlara gitmeye hak kazandık. Sanırım Polonya maçı da izlenen en zekli voleybol maçlarından biridir diye düşünüyorum.  Olimpiyatlar başladığından elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Kazanmak ve başarmak için terimizin son damlasına kadar savaşacağız. Tek söyleyebileceğim şey bize enerji ve dualarınızı eksik etmemeniz. Her zaman sizin desteğinizi hissetmek bizim için çok önemli.

İlgili Haberler

Vakıfbank’tan ‘Gizemli Kasım’

admin

CVL Ankara 2018’de şampiyon Türk Telekom

admin

Gabi iddialı: Düşünme tarzlarını biliyorum

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası