Voleybol Plus

Çanakkale Bld.’de yeni dönem yeni yönetim mi?

Ekonomik sıkıntılar içerisinde bulunan Çanakkale Belediyespor’a yeni bir sponsor bulundu. 3 As Sigorta A.Ş hatırı sayılır bir miktar ile Sponsorluk anlaşmasının imzalanması bekleniyor.

Bilindiği gibi Çanakkale Belediyespor Voleybol şubesi, bu sezon gösterdiği kötü performans ve yönetim aksaklıklarından dolayı bulunduğu Türkiye 1. Liginden düştü. Geçtiğimiz yıllarda sultanlar liginde mücadele eden Boğazın Sultanları önemli bir başarıya ve üne sahipti. 3. As Sigorta A.Ş Ortağı ve CEO’su Özer Önder’in özel girişimleri ile bu sponsorluk anlaşmasının yapılması bekleniyor.

Öğrenildiğine göre şirket yaklaşık 30 milyon liralık bir yatırımla Belediyespora katkıda bulunacak. Şirketin olmazssa olmazlarından birisinin ise Belediyespor Başkanı Levent Çetin’in istifa ederek koltuğunu boşaltması isteniyor. Yerine de kurulduğu günden bu yana yönetim kurulu üyesi olan Zabıta Müdürü Mustafa Ada’nın gelmesi. Bu arada Takımı hem Sultanlar ligine çıkma başarısı gösteren aynı zamanda da geçtiğimiz 1. Ligden ikinci lige düştüğünde takımın başında bulunan Vedat Mekik’in görevinde kalması şartı getirilmiş.

İsim hakkı aranıyor

Bu arada yeni sponsorun isteği doğrultusunda takımın yeniden 1. Ligde mücadele etmesi için isim hakkı arandığı öğrenildi. Kayseri, Edremit ve Ankara başta olmak üzere bir kaç takım ile ikili görüşmeler yapıldığı geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yeniden bir takımın isim hakkı satın alınarak, lige katılacağı ileri sürüldü.

Haber: Çanakkale Gündem

İlgili Haberler

Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi’nde 6. hafta başladı

admin

M.E. Marmara Akademi sezona galibiyetle başladı

admin

Ayşe Kılıç: Tek bir hedefe kitlenmiştik

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası