Voleybol Plus

Çan’a dünya devleri gelecek

Dünya Voleybol ligleri arasında en üstte bulunan Vestel Venüs Sultanlar Voleybol liginde bu sezon Çanakkale’nin Çan ilçesinde faaliyetlerini sürdüren Çan Gençlik Kale Akademi Kulübüde yer alacak.

Kale 1957 adı altında son üç sezonda Türkiye Voleybol liglerinde adeta fırtına gibi esen ve her sene bir lig çıkan Çan ekibi bu sezon Dünyanın sayılı liglerinden bir olan Vestel Venüs Sultanlar liginde yer almanın heyecanını yaşıyor.

Çan ilçesinde ise Dünya’da sayısız başarılar elde etmiş bir çok takımı ağırlayacak olmanın heyecanı yaşanıyor. Vakıfbank, Eczacıbaşı Vitra, Fenerbahçe gibi Dünya voleybolunda büyük başarılar elde etmiş takımların yanı sıra Galatasaray, Beşiktaş gibi dev takımlarında Çan ilçesine gelecek olması Çan’da heyecanı arttırıyor.

Çan ilçesinin tanıtımı açısından büyük önem taşıyan ligte oynanacak olan karşılaşmaların canlı yayınlanacak olması, aynı zamanda Dünya sırlamasında önemli yere sahip olan kulüplerin Çan’da konaklayacak olması Çan ilçesinin tanıtımı bakımından büyük önem taşıyor.

2020-2021 sezonunda Vestel Venüs Sultanlar Voleybol liginde temsilcimiz Çan Gençlik Kale Akademi Voleybol takımının yanı sıra, Vakıfbank, Eczacıbaşı Vitra, Fenerbahçe Opet, Galatasaray, Beşiktaş, Aydın Büyükşehir Belediyespor, PTT, Atlas Global Yeşilyurt, Türk Hava Yolları, Karayolları, Beylikdüzü Voleybol İhtisas, Nilüfer Belediyespor, İlbank, Sarıyer Belediyesi ve Kuzeyboru takımları mücadele edecek.

Çan ilçesinde dev takımları ağırlayacak olmanın heyecanı yaşanırken, en önemli husus ise Dünya sıralamasında en üst sırasında bulunan Vakıfbank, Eczacıbaşı Vitra, Fenerbahçe Opet gibi takımların yanı sıra diğer dev takımlarında Çan’da konaklanması sağlanması en önemli unsur olarak gözüküyor

İlgili Haberler

Bursa Büyükşehir Bld. kamp için Macaristan’da

admin

Vestel Venus Sultanlar Ligi Play-off Çeyrek Final Etabı Tek Karşılaşma ile Devam Etti

admin

Eczacıbaşı VitrA, ikinci devreye hazırlanıyor

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası