Voleybol Plus

Çan Gençlik Kale’nin hakları Muratpaşa Bld.’nin

Muratpaşa Belediyespor Kulübü, Çan Gençlik Kale’nin haklarını devralarak gelecek sezon Sigorta Shop Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nde mücadele edeceklerini açıkladı. Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Değerli komşularımız,

Antalya’mız şüphesiz Türkiye’mizin en önemli illerinden biridir. Antalya’mızın sporun değişik branşlarında en üst düzeyde temsili, sorumluluk sahiplerince hedeflenmelidir. Antalyalıların bütün spor branşlarında en nitelikli müsabakaları izleyebilmesi kentimizde yaşam kalitesi standardının bir parçası olmalıdır.

Muratpaşa Belediyespor bu yaklaşımdan hareketle yola çıkmış ve ülke olarak dünyada ön sıralarda yer aldığımız kadın voleybol branşında Türkiye birinci ligi takımlarından Çanakkale Çan Spor Kulübü’nün yarışma hakkını devralmıştır. Mutlak hedefimiz Sultanlar ligine yükselmektir. “Paşanın Sultanları” şampiyonluk hedefiyle Kadın voleybol birinci liginde oynayacaktır. Bu yıl Konyaaltı Belediyespor’un Kadın Hentbol Süper liginde yer almasıyla şehrimizin bu branştaki temsilinde herhangi bir eksiklik yaşanması söz konusu olmayacaktır. Kendilerini bütün kalbimizle destekliyoruz.

Muratpaşa Belediyespor’umuzun Kadın Hentbol Süper Ligindeki yarışma hakkının devredilmesi ya da tamamen gençlerle lige dahil olunması seçenekleri arasındaki tercihimizi önümüzdeki süreçte kamuoyuyla paylaşacağız…

Antalya’mıza hayırlı olsun.

Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü Yönetim Kurulu”

İlgili Haberler

Halkbank’ın 2. Lig takımı Erzurum’da galip

admin

Ayşe Kılıç: Tek bir hedefe kitlenmiştik

admin

Altekma lider Milas Bld.’yi yendi

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası