Voleybol Plus

Camillo Placi: Halkbank saygın bir kulüp

Halkbank Erkek Voleybol Takımı’nın yeni antrenörü Camillo Placi, kulüp ve yeni sezon hakkında açıklamalarda bulundu.

Halkbank’ın çok prestijli bir kulüp olduğuna vurgu yapan İtalyan antrenör şunları kaydetti:

“Halkbank’ın çok prestijli bir kulüp olduğunu, Avrupa’da da geniş bir kitle tarafından tannıdığını; gerek antrenörlerin gerekse üst düzey oyuncuların bu kulüpte oynamayı istediğini düşünüyorum. Avrupa kupalarında yaptıkları ve temsilde gösterdiği başarılar anlamında da çok saygın bir yeri var.

Bu açıdan baktığımızda ben, böyle bir kulübün antrenörü olduğum için gerçekten çok mutluyum.”

Daha önceden takip ettiği ve ilgilendiği kulübün iyi yönetilen, organizasyonu kusursuz sayılabilecek, kazanmak için motive olan ve bunun için hazırlanan bir kulüp olduğunu iyi bildiğini dile getiren Placi, Halkban’ı neden tercih ettiğini şöyle açıkladı:

“Halkbank’ı çalıştırmayı kabul ettim çünkü Halkbank Türkiye’nin şampiyonu. Her zaman büyük hedefleri var. Kulüpten tanıdığım isimler ve yardımcı antrenörlerin kalitesi de Ankara ekibini tercih etmemde büyük rol oynadı.”

Camillo Placi, yeni sezonda deneyim ve sonuçları ile birlikte gelecek bir yıl beklediğini belirterek, sezona başlamak için hevesli ve heyecanlı olduğunu söyledi.

Deneyimli antrenör, hedeflerini Halkbank’ın yarışacağı tüm kulvarlarda çıkılacak karşılaşmalarda Halkbank camiasını ve yönetimini mutlu edecek sonuçlar almak, bunu yaparken de iyi voleybol sergilemek olarak açıkladı.

İlgili Haberler

Ziraat Bankası yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor

admin

Ziraat Bankası turu Bursa’ya bıraktı

admin

İBB’den kolay galibiyet

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası