Voleybol Plus

“Büyük takım olduğumuzu göstereceğiz”

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımız, 8-9 Ekim 2016 tarihlerinde Bosna Hersek’te düzenlenecek Balkan Kupası hazırlıklarına bu sabah yaptığı antrenmanla devam etti.

Galatasaray Voleybol Şubesi Sportif Direktörü Şükrü Yengil, antrenman sonrası Galatasaray TV’ye çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu.

Şükrü Yengil’in açıklamaları şu şekilde:

“Balkan Kupası için Bosna Hersek’e geldik. Güzel bir yolculuk oldu. Sabah ilk antrenmanımızı gerçekleştirdik. Toplantı yapacağız ve akşam bir antrenmanımız daha var. Güzel bir atmosferimiz var. Takımın havası çok güzel. Galatasaray’ın büyük bir takım olduğunu, büyük maçların takımı olduğunu gösterebilmek için elimizden geleni yapacağız. Buradan bu kupayı alıp dönmek istiyoruz. Avrupa Kupaları’na devam edebilmek için çok önemli bir basamak. Balkan Kupası şampiyonu olarak buradan ayrılmak istiyoruz. İnancımız tam, yarınki maça en iyi şekilde hazırlandık.”

İlgili Haberler

Sarı Melekler, Avrupa Kupaları’na veda etti

admin

Eczacıbaşı, Rusya’da çok rahat

admin

Galatasaray, İstanbul’a bıraktı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası