Voleybol Plus

Büşra Kılıçlı: Voleybola ara verdiğim dönemde de Sarıyer’i takip ediyordum

Shining Stars Yıldızlı Sohbetler’e Büşra Cansu Kılıçlı konuk oldu. İşte canlı yayını öne çıkan satır başları..

”Milli takım adına en unutamadığım an olimpiyatlardı”

Milli takım süreci benim için unutulmazdı. Tabiki de benim için en unutamadığım an milli takım için olimpiyatlardı. Her oyuncunun isteyeceği bir durum ubu, ben oradaki açılışı asla unutamıyorum.  Hiç hayatımda kıyaslayabileceğim bir ortam değil ama , şuanda mlli takımımızın olduğu durum bile beni çok heyecanlandırıyor. Onların oraya uçtuğunu duyduğumda bile ben tekrar o heyecenı yaşıyorum. Olimpiyatlara katılıyor olmamız ve orada oynuyor olmamız ülkemiz için çok değerli.

Sarıyer Belediyespor çok keyifli gidiyor. Ben çok özledim zaten, benim için sezon yeni başadı ama bitti. Hayatımdaki en kısa sezonumdu diyebilirim. Sarıyer Belediyespor çok genç ve dinamik bir takım. Ben onlardan çok fazla şey aldım, çok keyif alıyorum. Herkes çok tatlı ve iyi niyetli, yöneticilerimiz belediye başkanımız hep çok keyifli bir ortam var. Saha dışına çıktığımızda da o sohbet ve muhabbet aynı zamanda briliktelik çok güzel. Sarıyer çok savaşçı bir takım. Benim voleybola döneceğim daha kesin bile değilken her maçı takip ediyordum. Sarıyer için ayrı heyecanlanıyordum. İkinci yarı beklenilen galibiyetlerden bazılarını aldık. Voleybol oynarken bu kadar eğlenmeyi çok özlemişim. Burası bana takım olarak  çok iyi geldi. Çok doğru bir seçim yaptığımın farkındayım. İyi ki de Sarıyer olmuş diyorum. Şimdi bebeğim oldu ve yeni hayatıma adapte olmaya çalışıyorum Anne olunca daha iyi anlıyorsun ve her şeye yetişmeye çalışıyorsun. Oraya yönetebilmek adına Sarıyer bana çok yardımcı oluyor.

”Akademi hayalimin ötesinde bir şeymiş”

Akademi benim çok uzun zamandır hayalini kurduğum bir şeydi. Tam olarak harekete geçecekken pandemi patladı. Bu sene artık anne olduktan sonra bir çocuk yetiştirmek beni çok farklı bir bakış açısına itti. İyi bildiğim şeyi iyi anlattığımı düşünüyorum Bu konuda yarıdım edebileceğimi düşndüğüm için harekete geçtik. Bu sene Ataşehir’de başladık. Takım oluşturduk, çocuklar kamplara katıldılar. Onların bu heyecanını görmek çok keyif veriyor bana. O benim hayalimin çok daha ötesineymiş çocuklarla birlikte antrenman yapmak. Hele ki kız çocuklarıın ilgisini ve cesaretini görmek beni çok sevindiriyor. Şu anda Ataşehir’de başladık şimdi bir de Başakşehir’de başlattık. Hala sürecimiz devam ediyor. Umarım daha da güzel bir şekilde devam edecek. Bize katılmak isteyen olursa her zaman bekliyoruz. Sezon sonunda onlarla birlikte olacağım.

Hepsi ve daha fazlası için Shining Stars resmi Instagram ve YouTube hesaplarını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Haberler

Ayşegül Girgin Yıldızlı Sohbetler’e konuk oluyor

admin

Maja Ognjenovic: Lig finalinde Fenerbahçe’yi bekliyorum

admin

THY’den teknik kadroya takviye

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası