Voleybol Plus

Bursa BŞB, Bahadır Aksoy’a emanet

Bursa Büyükşehir Belediyespor, Türkiyede takımları Süper Lige taşıyan kişi’ olarak bilinen antrenör Bahadır Aksoyla 1 yıllık sözleşme imzaladı. Büyükşehir Belediyespor Genel Sekreteri ve Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Bayhan, yapılan anlaşmanın hayırlı olmasını dileyerek, Mali disiplini elden bırakmadan, iddialı bir ekip kuruyoruz. İnşallah, voleybol heyecanını tüm Bursaya yayacağız dedi.

Türkiyede başta Aselsan ve SSK olmak üzere birçok voleybol takımını amatör ligden Süper Lige taşıyan, çalıştırdığı takımlara Türkiye ve Avrupa kupalarında final oynatan – kupa kazandıran kişi olarak tanınan voleybol antrenörü Bahadır Aksoy, Büyükşehir Belediyespor ailesine katıldı. Kulübün Fethiye Mahallesindeki merkez yerleşkesinde varılan mutabakata göre Aksoy, kendisini 1 yıllığına Büyükşehir Belediyesporlu yapan sözleşmeye imza attı. Sözleşmeyi, Büyükşehir Belediyespor adına ise Genel Sekreter ve Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Bayhan imzaladı.

‘ERKEK TAKIMININ İLK ADIMLARINI ATTIK’

Büyükşehir Belediyespor Genel Sekreteri ve Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Bayhan, Bursada erkek voleybol takımının kurulması noktasında atılan bu adımın hayırlı olmasını diledi. Büyükşehir Belediyespor olarak voleybolda hedef büyüttüklerini, kadın voleybol takımıyla elde edilen başarıların ardından kulüp bünyesinde bulunmayan erkek voleybol takımının kurulması noktasında Bahadır Hocayı transfer ederek ilk adımı attıklarını belirten Bayhan, İddialı bir ekip ortaya çıkartacağız. Elimizde geniş bir oyuncu listesi var. Alternatifleri ile en ince detayına kadar araştırıyoruz. Bursada yetişmiş oyuncularla öncelikli olarak temas sağlıyoruz. Mali yapıyı da ele alarak, disiplini bırakmadan, taraftara heyecan veren, seyir zevki yüksek bir takım hedefliyoruz. İnşallah, voleybol heyecanını şehre yayacağız diye konuştu. 

‘HEDEFİMİZ EFELER LİGİ’NE ÇIKMAK’

Büyükşehir Belediyesporun çiçeği burnundaki antrenörü Bahadır Aksoy ise voleybolun lokomotif şehirlerinden biri olan Bursanın sportif ve sosyal anlamda Türkiyeye ciddi artı değerler sağladığını söyledi. Bursanın alanındaki en büyük takımıyla sözleşme imzalamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Aksoy, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş Bey ile İnegöl Belediye Başkanlığı döneminde 2 yıllık bir mesaimiz vardı. Yine bu şekilde bir mutabakat oluştu. Mutluyum. Hedefimiz voleybolda Efeler Ligine çıkmak. Bursa seyircisi ile büyük bir aile olduğumuzu herkese göstermek istiyoruz. Hayırlı olsun ifadelerini kullandı.

En son Tokat Belediyesi Plevnesporu çalıştıran ve takımı 1’inci Ligden Efeler Ligine çıkartan Antrenör Bahadır Aksoy, 2006 yılında Türkiye Genç Milli Voleybol Takımıyla Balkan Gençler Şampiyonluğunu yaşamıştı. Aselsan Voleybol Takımını 1’inci Kümeden 2’nci Lige, oradan da Süper Lige çıkarma başarısını gösteren Aksoy, SSK Voleybol Takımıyla ise Süper Ligde ikincilik ve Türkiye Kupası Şampiyonluğunu elde etmişti.

İlgili Haberler

Van BŞ liderliğini sürdürüyor

admin

Bolu Bld. ve Sigorta Shop Kalecik, Sultanlar Ligi’nde

admin

Özateş, Berkant Çakır’a emanet

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası