Voleybol Plus

Bursa B.Şehir Bld.’ye Recep Altepe’den şampiyonluk yemeği

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, CEV Challenge Kupası’nda 2’nci defa kazanan Bursa Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı’nın oyuncu ve teknik kadrosuyla şampiyonluk yemeğinde buluştu.

Hüdavendigar Kent Parkı Spor Kafede düzenlenen yemekte Büyükşehir Belediyesporun başarısının kolay elde edilmediğini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Altepe, Bursanın bu şampiyonluklara alıştığını ifade etti. Başarı çıtasının her geçen dün daha da yükseldiğini dile getiren Başkan Altepe, daha sonra şunları söyledi:

Bursada Avrupa şampiyonluğu başarısını bayan voleybol takımımızla biz yakalamıştık. Yine bayan voleybol takımımızla ikincisini yakaladık. Görülüyor ki takımımız başarılara abone olacak.

Başkan Recep Altepe, şampiyon oluşları sebebiyle tüm sporcu ve teknik kadroya cep telefonu hediye etti.

ŞAMPİYONLUK KOKTEYLİ

Bursa Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı’na bir kutlamada sağlık sponsoru olan VM Medicalpark, şampiyonluk kokteyli verdi. VM Medicalpark  Hastanesi fuaye alanında gerçekleşen kokteylde Hastane Genel Müdür Yardımcısı Esra Molla, şampiyon takımı ağırlamaktan mutluluk duyduklarını, bu başarının devamlı olmasını temenni ettiklerini belirtti.

İlgili Haberler

Merve Dalbeler ve Fenerbahçe’nin yolları ayrılıyor

admin

Yunus Öçal: Sonuç odaklı ilerlememiz lazım

admin

Meliha ve Ezgi, Spormix’e konuk oldu

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası