Voleybol Plus

Burhan Kınay’dan Başkan Üstündağ’a teşekkür

Efeler Ligi’nde ikinci sezonunu tamamlayan Afyon Belediyesi Yüntaş Takımınında Voleybol Şubesi Sorumlusu Burhan Kınay, hedeflerine ulaşmış birtakım olarak sezon sonu sebebiyle bir açıklama yaptı.

Burhan Kınay imzalı açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Türkiye Voleybol Efeler ligi 2017-2018 sezonunu , sezon başında koyduğumuz Play-Off hedefimize ulaşmış olarak bitiriyoruz. Mütevazi bütçe, maksimum verim prensibi ile özellikle evimizde oynadığımız büyük maçlarda aldığımız güzel sonuçlarla istediğimiz başarıya ulaştık. Efeler Ligi’ne çıktığımızda hedefimizi, ligin değişmez takımlarından olma üzerine kurmuştuk. Bu süreçte sportif başarının yanında kulüp yönetiminde de çok itinalı adımlar atarak özellikle mali konularda hiçbir oyuncumuzla sorun yaşamadan tercih edilme noktasında iyi bir noktaya geldik.”

“Yalnız bırakmadıkları için taraftarımıza teşekkürler”

Açıklamalarına devam eden Kınay, “Bünyemizdeki yerli oyuncularımızın mutluluğunun yanında , yabancı oyuncularımızın da son derece memnun ve ailemizin bir parçası haline gelmesiyle ülke voleybolunun tanıtımında az da olsa katkı sağladığımız kanaatindeyiz. İlimizin ülke voleybolunun zirvesinde temsil edilmesinde şüphesiz ki en büyük pay Belediye Başkanımız Sayın Burhanettin Çoban’a aittir. Afyonumuzun tanıtımında Voleybol takımımızın başarılarının önemli rol oynayacağı inancıyla maddi manevi her konuda yanımızda olup önümüzü açtı. Ayrıca başta Valimiz olmak üzere ilimiz protokolüne bizleri maçlarımızda yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederiz” dedi.

“Taraftarlarımız çok cefakarmış”

Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’a da teşekkür eden Kınay, “Bir teşekkürde Ülke Voleybolumuzu yöneten Federasyon Başkanımız Sayın Mehmet Akif Üstündağ ve ekibine. Kulübümüzün kuruluşundaki katkıları yanı sıra sezon içinde yardıma ihtiyaç duyduğumuz her anda önümüzü açarak , gerek yaklaşımı gerek problemleri çözmedeki yardımları ile Türk Voleybolunun emin ellerde olduğunu her daim gösterdiler. Vermiş olduğumuz bu mücadelede sürekli bizleri takip edip seyircimizle aramızda köprü olan kıymetli basın mensuplarımıza da şükranlarımızı sunuyoruz. Ve tabi ki en büyük teşekkür, özellikle büyük maçlardaki destekleriyle birçok zafere birlikte imza attığımız, her daim yanımızda olan vefakar, cefakar seyircimize. Sağ olsunlar var olsunlar. Daha nice büyük başarılarda beraber olmak temennisiyle… Teşekkürler Afyonkarahisar” diyerek sözlerini sonlandırdı.

İlgili Haberler

Balkan Voleybol Birliği Teknik Komisyon Toplantısı İstanbul’da gerçekleşti

admin

Fenerbahçe kupayla Ülker Stadı’nda turladı

admin

Beykent Üniversitesi yarı finalde

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası