Voleybol Plus

BRN Voleybol moral yemeğinde buluştu

Kayseri’yi bayan voleybolunda üst sıralarda temsil etmek isteyen kulüplerden BRN Voleybol, moral yemeğinde bir araya geldi.

Yeni sezonda önce 3. Bayanlar Voleybol Ligi’ne daha sonra da 2. Bayanlar Voleybol Ligi’ne yükselmeyi hedefleyen BRN Voleybol, sezon öncesi moral yemeğinde buluştu. A takımı 3. Lig için mücadele edecek olan BRN Voleybol’un genç takım yaş kategorileri olan; gençler kızlar, yıldız kızlar ve minik kızlar kategorilerinde de mücadele edecek. Yemekte BRN Voleybol sporcuları, teknik heyeti ve takımın isim sponsoru olan BRN Yatak Yönetim Kurulu Başkanı Berna İlter bir araya geldi. Moral yemeğinde konuşan BRN Yatak Yönetim Kurulu Başkanı ve BRN Voleybol takımı isim sponsoru Berna İlter, “BRN Voleybol takımı ile antrenman sonrası bir moral yemeğinde buluştuk. Bayan Voleybol takımına firma olarak sponsor olarak destek oluyoruz. Antrenörler ve sporcular yoğun emek harcıyorlar, bizde elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz. Tamamı öğrenci olan kızlarımızın daha iyi yetişmesi için sporun önemli bir katkı sağladığına inanıyoruz. Ben de eski bir basketbolcuyum bu nedenle kızlarımıza destek vermek için çalışmalar yapıyoruz. Şu an takımımız 3’üncü ligde mücadele ediyor. BRN Voleybol’u daha iyi yerlere taşımak istiyoruz” dedi.

BRN Voleybol Kulübü Başantrenörü Bülent Şahin de, “Erciyes Üniversitesi Spor Yüksek Okulu’ndan mezun olduktan sonra voleybol antrenörlüğüne başladım. Yaklaşık 10 senedir voleybol antrenörlüğü yapıyorum. İlk olarak hedefimiz önce 3. Bayanlar Voleybol Ligi’ne kalmak daha sonra 2. Bayanlar Voleybol Ligi’ne yükselmek. Bu hedeflerimizden biri, diğeri taraftan ise genç kızlar, yıldız kızlar ve minik kızlar kategorilerinde önce Kayseri Şampiyonluğu daha sonra ise Türkiye dereceleri elde etmek istiyoruz” dedi.

İlgili Haberler

1. Lig Bayanlar Finalleri’nde ilk gün sona erdi

admin

Manavgat Bahçeşehir Kolej ilk transferini yaptı

admin

Mert Grup Sigorta tüm hızıyla devam ediyor

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası