Voleybol Plus

Balkan Plaj Voleybolu heyecanı Bursa’da başlıyor

Bursa’da ilk defa Nilüfer İlçesi’nde düzenlenecek Balkan Plaj Voleybolu turnuvasına Bulgaristan, Sırbisten, Romanya, Yunanistan, Kosova ve Türkiye’den erkek ve kadın 36 takımın katılacağı açıklandı.

3-5 Haziran tarihleri arasında yapılacak turnuva öncesinde Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ile Türkiye Voleybol Federasyonu Plaj Voleybolu Direktörü Oğuz Değirmenci ortak bir basın toplantısı düzenledi. Cengiz Göllü Voleybol Salonu yanında Nilüfer Belediyesi’nini yaptırdığı yeni tesisin kapılarını ilk kez Balkan Plaj Voleybolu ile kapılarını açacağını belirten Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, “İlçemizi, örnek tesislerle spor merkezi yaptık. Yakında da İbrahim Yazıcı Stadı ve cimnastik salonumuz da hizmete gidiyor” dedi.

Voleybol Federasyonu Direktörü Oğuz Değirmenci ise şunları söyledi:

“Turnuva Dünya Klasmanına puan verdiği için önemli takımlar mücadele edecek. Türkiye’nin en iyi sporcularından oluşan 8 erkek, 5 kadın olmak üzere toplam 13 takım mücadele verecek. 5000 Euro para ödüllü olan turnuvada kategorisinde ilk dörde girenlere dağıtılacak. Ana tablo maçları cuma günü 09.00’da başlayıp 19.00’da tamamlanacak. Cumartesi günü çeyrek final, Pazar günü ise finaller ve ödül töreni yapılacak. Tüm Bursalıları bu organizasyona bekliyoruz.”

İlgili Haberler

Plajın Aydın etabında kadınlarda Rusya, erkeklerde Ukrayna şampiyon

admin

Erkeklerde son 4 belli oldu

admin

Ludwig-Walkenhorst çifti son 16’da

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası