Voleybol Plus

Bakan Kasapoğlu, Solhansporlu oyuncularla bir araya geldi

Bingöl’deki temaslarını sürdüren Bakan Kasapoğlu, Karşıyaka Spor Salonu’nda Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi ekiplerinden Solhansporlu oyuncularla bir araya geldi.Kulüp Başkanı Ziya Sözen ve oyuncularla sohbet eden Kasapoğlu, takımın antrenmanını bir süre izledi. 

Kasapoğlu burada gazetecilere yaptığı açıklamada, Bingöl’de bulunmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, genç nüfusu ve gençlerin sportif potansiyeli ile Bingöl’ün çok güçlü bir şehir olduğunu söyledi.

“Gençlerimize olan desteğimizi, yatırım politikamızı AK Parti hükümetlerinin olduğu gibi Sayın Cumhurbaşkanımızın değer veren felsefesiyle de her geçen gün güçlendiriyoruz ve çıtayı yükseltiyoruz.” diyen Kasapoğlu, Bingöl’ün spor noktasında marka bir şehir olması hem de gençlere sunulan imkanların artırılması noktasında gençlik merkezlerinin önemli bir çalışma olduğunu bildirdi.

İlgili Haberler

TVF Başkanı Üstündağ’dan Engelliler Haftası mesajı

admin

Hernandez, Halkbank’a dönüyor

admin

CVL 2018 başlıyor

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası