Voleybol Plus

Bakan Faruk Çelik’ten Haliliye Bld.’ye ziyaret

Şanlıurfa’da Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Türkiye Voleybol 1’nci Ligine yükselen Haliliye Belediye Spor Voleybol takımını ziyaret etti.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Türkiye Voleybol 1’nci ligine yükselen Haliliye Belediye Spor Voleybol takımını ziyaret etti. Sporcuları tek tek tebrik eden Bakan Çelik, takıma başarılar diledi.

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, “Haliliye Belediyesi olarak kurulduğumuz günden bu tarafa salon sporlarıyla ilgileniyoruz. Gençlerimiz bizim için çok değerli bu gençlerimiz bizim geleceğimiz. Geleceğimiz olan gençlerimizin sporla olan buluşmasını temin etmek istiyoruz. Bu bağlamda salon sporlarının tamamında birer takım kurduk. Bu kurduğumuz takımlardan bugün başarısını kutladığımız Haliliye Belediyespor Voleybol takımıdır. Konya’daki elemelerde Şanlıurfa’mızı, Haliliye’mizi temsil ettiler. Elemelerde bir üst gruba çıkmaya hak kazandı ve Ankara’da yapılan birinci lige yükselme müsabakalarında Haliliye Belediyemizi temsilen Türkiye Voleybol 1’nci Ligine yükselme maçlarında grup şampiyonu olarak birinci lige yükseldiler. Haliliye Belediye Sporun bu voleybol takımı sadece takım değil, bir okuldur. Gençlerimizin çocuk yaştan itibaren spor yapmasını amaçlamaktayız” dedi.

İlgili Haberler

Filiz Özgür, Balıkesir BŞ’de

admin

Karşıyaka, Yeşilyurt deplasmanında

admin

Yün yumaktan şampiyonluğa!

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası