Voleybol Plus

Bahar Toksoy Guidetti: Turnuvada amaç her zamanki gibi final

A Milli Bayan Voleybol Takımı  22 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında Azerbaycan ve Gürcistan’ın ortaklaşa düzenleyeceği CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası için Bakü’ye gidiyor. A Grubu’nda Rusya, Ukrayna ve Bulgaristan ile karşılaşacak olan Milli takımın tecrübeli isimlerinden Bahar Toksoy Guidetti açıklamalarda bulundu.

Güzel bir dinlenme sürecinden sonra çalışmalara başladıklarını belirten Bahar Toksoy Guidetti, “Güzel bir dinlenme sürecinin arından Avrupa Şampiyonası’nın ciddiyetinin bilinciyle çalışmaya başladık. 3 haftadır kamptayız. Yurt dışına gittik, geldik. Hazırlık maçları oynadık. Bence güzel geçiyor. Çok iyi hazırlanıyoruz. Antrenmanların seviyesi gün geçtikçe artıyor. Kendi aramızda oynadığımız maçlar gün geçtikçe Avrupa Şampiyonası seviyesine gelmeye başlıyor. Dolayısıyla hepimiz tam motiveyiz. Tamamıyla Avrupa Şampiyonası’na konsantreyiz. Şampiyonada inşallah her şey güzel olacak” dedi.

Şampiyonada amaçlarının her zaman en üst, yani final oynamak olduğunu söyleyen Bahar Toksoy Guidetti, “Şu anda tek tek her gün oynayacağımız maçlara konsantreyiz. Grupta en önemli rakibimiz Rusya. Şu an yatıp kalkıp onlara çalışıyoruz. Turnuvada sürekli maç oynadığımız için takımlara tek tek çalışma imkanımız yok. O durumu şu anda değerlendiriyoruz. Şu anda diğer takımlara  taktik anlamda. Teknik anlamda sürekli antrenmanlar devam ediyor. O yüzden çarşamba günü buradan yola çıktığımızda turnuvaya tam hazır bir şekilde gideceğiz” açıklamasında bulundu.

İlgili Haberler

Neslihan&Gülden: Bütün kupaları almayı hedefliyoruz

admin

Eda Erdem:”Sıra Milli Takımda!”

admin

Hazırlık Maçı| Türkiye 3-2 İspanya

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası