Voleybol Plus

Aziz Yener’den A ve AB Klasman Hakemlere Online Seminer

Türkiye Voleybol Federasyonu Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu (MHGK) Başkanı Aziz Yener, 22 Şubat Salı akşamı, üst klasman hakemlerle online seminerde bir araya geldi.

Aziz Yener, tüm MHGK Üyeleri ve A-AB Klasman voleybol hakemlerinin eksiksiz katıldığı online toplantıda, liglerin sonuna doğru yaklaşılırken dikkat ve konsantrasyonlarda eksiklik yaşanmaması konusunda hatırlatmalarda bulundu.

Yener yaptığı açılış konuşmasında liglerin hem üst tarafında hem de küme hattında oldukça zorlu bir döneme girildiğini kaydetti. Bu zorlu dönemde her zaman olduğu tüm hakemlere güvendiğini belirten Aziz Yener, özellikle GDS olmayan 2.Lig çeyrek finali yarı final ve final etabı maçları için uyarılarda bulundu.

Bir önceki seminerden sonra oynanan maçlar yaşanan olaylara ait uygulamaların nasıl olması gerektiğini tekrar hatırlatan Aziz Yener, maçlarda görev yağan tüm hakemlerin ve gözlemcilerin saha müdürleri ile koordineli bir şekilde çalışmalarını söyledi.

Yaklaşık bir saat süre seminer soru ve cevap bölümü ile sona erdi.

İlgili Haberler

Serter Gezer: Hedeflerimize tek tek ulaşıyoruz

admin

Yaşar Üniversitesi 4. kupaya koşuyor

admin

Simge Aköz ve Hande Baladın ile kahve üzerine…

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası