Voleybol Plus

Ayvalık Beşiktaş Voleybol Okulu’ndan kitap okuma kampanyasına destek

Balıkesir’in Ayvalık İlçesi’ndeki “Kitaptan Kanatlar” adı altındaki kitap okuma projesine Ayvalık Beşiktaş Voleybol Okulu sporcuları da destek verip, antrenman öncesinde salonda kitap okudu.

Ayvalık’ta, Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı’nın katılımıyla başlatılan, merkezi ve yerel yönetimin yanı sıra kamu kurum, meslek odaları ve sivil toplum kuruluşlarının da da destek verdiği ‘Kitaptan Kanatlar’ projesi devam ediyor. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün planladığı program kapsamında okullarda devam eden kampanyaya, Ayvalık Beşiktaş Voleybol Okulu’ndan da destek geldi. Dün (Cumartesi) antrenmana kitaplarıyla gelen sporcular, sahada kitap okuyarak kampanyaya katıldı. Ayvalık Beşiktaş Voleybol Okulu sahibi Serkan Özkan, “Milli Eğitim Müdürlüğümüzün başlattığı kampanyaya biz de destek vermek istedik. Üniversiteye kadar kitap okuma alışkanlığım yoktu. Ancak, daha sonra kitap okumayı bırakmadım. Kampanyayı önemsiyorum. Voleybol okulumuza katılan çocuklarımızın sadece iyi bir sporcu olmasa da iyi bir insan olmasını da canı gönülden istiyor ve destekliyoruz” dedi.

Okul antrenörü Emel Karapınar ile birlikte kitap okuyarak kampanyaya destek veren ve sporcularına eşlik eden Özkan, Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri 16.30-18.00, Pazar günü de 14.00-16.30 arası gerçekleştirilen antrenmanlar öncesinde zaman zaman kampanyaya destek için kitap okuma etkinliğini sürdüreceklerini kaydetti.

İlgili Haberler

Simge Aköz: Hedefimiz her kulvarda şampiyonluk

admin

Vakıfbank, Neslihan Demir’in sözünü tuttu! Antrenman itirafı olay oldu

admin

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, İnönü Üniversitesi Kariyer Günlerine Konuk Oldu

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası