Voleybol Plus

Aydın Büyükşehir Belediyespor’a Milli Antrenör

Sultanlar Ligi’nde 2. sezonunu geçirecek olan Aydın Büyükşehir Belediyespor’da antrenör Mustafa Umut Uysal ile karşılıklı olarak yolların ayrılmasından sonra başantrenörlük koltuğuna milli antrenör Alper Hamurcu getirildi.

Son olarak Nilüfer Belediyespor’u çalıştıran ve A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın yardımcı antrenörlüğünü yapan Alper Hamurcu’ya bir çok teklif geldiğini ancak Aydın’ı tercih ettiğini söyleyen Aydın Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Polat Bora Mersin, “Alper hocamızla 2 yıllık sözleşme imzaladık. Genç ve kıymetli bir hoca. Başarılı bulduğumuz bir hoca. Hocamız bize transfer listesini verdi ve bu doğrultuda çalışmalara başladık. A Milli Takımı’nın 3 turnuvası var. Hocamız bir müddet orada olacak. Teknik ekibini de kurduktan sonra hem A Milli Takımı’nda görev yapacak hem de Aydın Büyükşehir Belediyespor’da görev yapacak. Hedefimiz gelecek sezon Aydın Büyükşehir Belediyespor’u en iyi yere getirmek” dedi.

Aydın Büyükşehir Belediyespor yöneticisi Ömer Altuntaş da başarılı bir transfer gerçekleştirdiklerini ve Alper Hamurcu’nun, Türkiye’de voleybol camiasına büyük başarılar yakaladığını söyledi. (Arif Yılmazoğlu)

İlgili Haberler

Emine Arıcı resmen Galatasaray’da

admin

Van Ryk ile yola devam

admin

Çağla Erdem yeniden Sarıyer Bld.’de

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası