Voleybol Plus

Avrupa Voleybol Şampiyonası Elemeri NTV Spor’da!

2017 Avrupa Voleybol Şampiyonası 2. Etap E Grubu’nda yer alan A Milli Erkek Voleybol Takımı 15-16-17 Eylül’de Manisa’nın Turgutlu ilçesinde, Yıldırım Beyazıt Spor Salonun’da Avusturya – Hollanda – Belarus ile karşılaşacak.

Her takımın rakipleriyle ikişer kez karşılaşacağı grupta ilk maçlar 15-17 Eylül’de Manisa’da, ikinci müsabakalar ise 23-25 Eylül’de Hollanda’da oynanacak.

Filenin Efeleri, 15 Eylül Perşembe günü Avusturya, bir gün sonra Hollanda ve 17 Eylül Cumartesi günü de Belarus’la karşılaşacak.

2017 AVRUPA ERKEKLER VOLEYBOL ŞAMPİYONASI

Avrupa Voleybol Şampiyonası’na Fransa, Slovenya, İtalya, Bulgaristan, Rusya ve Sırbistan’ın yanı sıra ev sahibi Polonya doğrudan katılacak. Toplam 6 grupta oynanacak ikinci tur elemelerinde, grup liderleri şampiyonaya katılmaya hak kazanacak. Grubu ikinci sırada bitirecek 6 takım ise üçüncü turda çift maçlı eleme usulü ile karşılaşacak. Burada rakiplerine üstünlük kuracak 3 ekip daha şampiyonada yer alma hakkını elde edecek.

15 Eylül Perşembe, 17:00 – 2. Etap E Grubu / Türkiye – Avusturya / canlı
16 Eylül Cuma, 17:00, 2. Etap E Grubu / Türkiye – Hollanda / canlı
17 Eylül Cumartesi, 17:00, 2. Etap E Grubu / Türkiye – Belarus / canlı

İlgili Haberler

Ezgi Uludağ: Burada olduğum için mutluyum

admin

Nilüfer Bld., Kadınlar Günü’nü kutladı

admin

Eczacıbaşı Ayazağa Spor Okulu, Mini Tigers Voleybol Şenliği düzenledi

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası