Voleybol Plus

 Ardahan‘ı Göle ilçesi temsil edecek

Ardahan‘ın Göle İlçesinde Bedirhan Bey Anadolu İmam Hatip Lisesi Genç Kızlar Voleybol Takımı il genelinde yapılan müsabakalarda birinciliği elde ederek eğitim yılı içersinde Ardahan’ı temsil edecekler.

2022-2023 Eğitim-Öğretim yılı için okul sporlarında “Genç Kızlar” voleybol il birincisi olarak kupayı kazanan Göle Bedirhan Bey Anadolu İmam Hatip Lisesi kız öğrencileriyle gurur doyduklarını belirten okul müdürü Erdal Çakıcı, hedeflerinde Türkiye birinciliği olduğunu söyledi. Çakıcı, “Okulumuz Bedirhan Bey Anadolu İmam Hatip lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Emirhan Çelik’in çalıştırdı öğrencilerin ortaya koyduğu başarı ile il birinciliği elde ettik. Bundan sonra bölge finallerinde Ardahan ilimizi temsil edecek olan takımımızın hem bölgede, hem de Türkiye genelinde birinciliği elde edeceklerini bekleriz. Bundan sonrada sporcu kızlarımızdan aynı başarıyı göstermelerini bekliyoruz. İnşallah.” dedi.

İlgili Haberler

‘Voleybol Her Yerde’ projesi tanıtıldı

admin

Voleybolda “2024 Paris” hedefi

admin

Sırbistanlı yıldızlar etkinlikte bir araya geldiler

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası